Domů Akční nabídka Úspěšný lov candátů: Mějte více záběrů! Geniální fígl, jak jednoduše vylepšit nástrahu!

Úspěšný lov candátů: Mějte více záběrů! Geniální fígl, jak jednoduše vylepšit nástrahu!

- Reklama -

Lov candátů je krásným zážitkem! Tyhle magické ryby noci táhnou v početných hejnech a snaží se vystopovat svou kořist. A právě proto je lov candátů takovým zážitkem. Je to o hledání jejich lovišť, anebo zatopených skrýší. Nejlepším okamžikem pak je, když přijde odměna v podobě záběru. Buďto pěnka „klouzající“ po hladině, anebo potopení chemického světýlka ve splávku s rybičkou. V obou případech se rybářovi zastaví dech. Nádhera!

Candáti se nejčastěji skrývají za terénními srázy, kde dochází k prudké změně hloubky. Velkým plusem je, když jsou v okolí potopené pařezy nebo stromy. Tady candáti budou! Absolutně největší stopou při hledání candátů je ale skladba dna. Pokud víte, kde se nachází štěrkové nebo kamenité dno, nic nevymýšlejte. Právě tady candáti budou po setmění lovit!

Mezi kameny se totiž častokrát skrývají drobné rybičky, které candáti loví. Tihle vodní psi hledají tak dlouhou, dokud nenajdou nějakou chutnou drobotinu. Jenže! O candátech se moc dobře ví, že na jednom místě nevydrží příliš dlouho. Prostě, pokud místo už více nenabídne, odtáhnou zase jinam. Na to je zapotřebí myslet!

Kameny působí na candáty jako magnet! A bacha! Na těchto místech můžete chytat i v hloubce, kde je sotva po kolena vody. Třeba letos v listopadu chytáme candáty na místě, kde je metr vody, a dvacet metrů dále od břehu je sráz. A právě zpoza této hrany candáti večer vyjíždí za kořistí. A my tam máme naši rybičku! Jen je nutné být potichu. A být na tom správném místě v ten správný okamžik.

Při lovu na rybičku je ta nevýhoda, že nahodíme na jedno místo. A čekáme! A doufáme, že candáti naši kořist najdou. Jde to ale vylepšit! Jak? Posilte pachovou stránku kořisti. Ano! Právě candáti se při lovu řídí i čichem. A pokud se vám podaří zesílit pachovou stopu kořisti, máte našlápnuto k úspěchu. Jak na to?

 

Booster Predator

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový booster na dravé ryby od věhlasné společnosti LK Baits. Tato atraktivní tekutina dokáže velmi významně posílit pachovou stopu nástrahy. Díky tomu tak po vhození do vody bude nástraha „vysílat“ atraktivní pach, který přiláká candáty. Geniální!

Booster je vyvinutý tak, aby na nástraze vydržel co nejdelší dobu. Přesto! My osobně nejvíce doporučujeme dát nástražní rybičku do sáčku, a zalít ji několika kapkami této tekutiny. A pak nechat vše „odležet“ (ideálně na 30 minut). Co se stane? Booster se krásně „zažere“ to živočišného slizu rybičky, a bude pracovat mnohem déle. Luxus!

Důležité: Výrobce LK Baits přišel s naprosto unikátní technologií. Bakteriálním procesem – rozkladem přírodní hmoty, dokáže tento booster navodit potravní signál, který dravci moc dobře „znají“ v tom případě, kdy najdou uhynulou rybku nebo jiný organismus. V momentě, kdy tímto boosterem zatraktivníte vaši nástrahu, pak tento potravní signál zesílíte.

Pokud hodujete spíše lovu na umělé nástrahy, tak i pro vás je tato nástraha určená. Booster má velice vysokou přilnavost, takže velice dobře drží i na umělé nástraze. A dlouhou dobu! Toto se hodí především v tu chvíli, kdy lovíte na přívlač poblíž potopených překážek, a kdy s nástrahou taháte pomaleji. Rozhodně vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -