DomůAkční nabídkaÚspěšný lov dravců: Tajná nástraha na trofejní štiky, candáty a okouny! Tohle...

Úspěšný lov dravců: Tajná nástraha na trofejní štiky, candáty a okouny! Tohle funguje!

- Reklama -

Nejlepší období pro lov dravců je tady! Konečně! Na co ale tyhle rybí predátory chytat? To je dobrá otázka! Co takhle použít woblera, který se dokáže potopit do velké hloubky, takže s ním v pohodě prochytáme i ty partie, do kterých se teď dravci nejčastěji stahují? Ano, na podzim a v zimě je zapotřebí mít po ruce takové nástrahy, jež jsou určené pro lov ve větších hloubkách. A my se teď na takovou umělou nástrahu podíváme…

Na podzim a v zimě jsou pro lov dravců vhodné hluboko potápivé woblery, se kterými jsme schopni chytat i ve větších hloubkách. Je totiž jasné, že při nižších teplotách se ryby stahují do větších hlubin. Těch důvodů je více. Zaprvé: Do hloubek se teď stahují i početná hejna drobných rybiček. Tudíž dravci míří tam, kde mají kořist „po ruce“. Navíc, za nepříznivých podmínek je pro dravce pobyt ve větších hloubkách někde za hranou nebo v jámě „snesitelnější“. Najdou tady totiž klid před podvodními proudy (často kvůli silnému větru) a celkově lepší podmínky pro odpočinek (ztráta energie v tomto období není žádoucí).

Proto je teď zapotřebí dravce hledat v hlubokých jámách a výmolech. Právě zde se nyní budou stahovat jak hejna candátů a okounů, tak i samotářské štiky. Ideální pak je, když ve zmíněných výmolech, jamách nebo za hranami srázů leží i potopené stromy nebo pařezy. To je pak na „tuty“ jasné, že tady nějaký ten predátor bude.

Zpátky k nástrahám. Jelikož podmínky nutí dravce se vzdálit od příbřežních překážek a musí se zabydlet dále od břehu ve větších hloubkách, je zapotřebí použít takové nástrahy, se kterými se do těchto míst dostaneme. A ve větších hloubkách lze lovit i s woblery. Jakého použít?

 

Rapala Rippin Rap

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Poznámka: Na fotografiích je nafocen použitý wobler (proto ty škrábance a odřeniny)

Tohle je podle našeho soudu nejlepší wobler pro podzimní a zimní lov dravců na přívlač! Geniální nástraha, jež je skvělá pro prochytávání hlubokých jam a výmolů klidně i ze břehu. Co je na této nástraze tak skvělého? Zaprvé: Wobler je nádherně těžký a aerodynamický. Takže i s krátkou udicí jste schopni s tímto woblerem nahazovat opravdu daleko. A přesně to je zapotřebí! Výmoly, jámy a hrany jsou totiž kolikrát dále od břehu. Paráda!

Další věc. Tento wobler je rychle potápivý. Po nahození okamžitě propadá vodním sloupcem a padá ke dnu. Tahle vlastnost je skvělá! Proč? Díky tomu můžeme tento wobler tahat jako gumovou nástrahu. S pomocí špičky prutu jsme totiž schopni nástrahu vést vodním sloupcem nahoru a dolů, anebo jsme s ním schopni poskakovat nade dnem. Tohle je brilantní! A právě tato schopnost vedení nástrahy je tou TOP vlastností! Tuhle nástrahu můžeme totiž protahovat skrýšemi dravců a dráždit je k záběru.

Zatřetí: Tenhle wobler má naprosto brilantní chod. Rippin Rap ve vodě „pracuje“ agresivně, takže vysílá opravdu silné „tlakové vlny“, jež dravci mnohem snadněji a rychleji detekují, takže okamžitě najdou tuto nástrahu a zaútočí na ni. Důležitou součástí chodu tohoto wobleru je i to, že jde o zvukový model. Takže díky agresivnímu chodu tato nástraha vydává opravdu silný zvuk, který dokáže přilákat dravce i z velké vzdálenosti! Pecka!

Tento wobler je skutečně geniální. A co je tou nejlepší zprávou na konec? I když jde o nástrahu z mistrovské dílny společnosti Rapala, její cena není nijak závratná. Naopak! Jde o jednoho z nejlevnějších woblerů této věhlasné firmy! Super!

Rapala Rippin Rap je vynikající wobler na velké okouny, candáty i štiky. Tento wobler je na rybářském e-shopu PARYS k dostání ve velikostech 7 centimetrů a 24 gramů, 5 centimetrů a 9 gramů, a poté 4 centimetrů a 5 gramů. K dostání jsou i nejrůznější barevné variace. Všechny jsou dostupné na rybářském e-shopu PARYS za nejlepší cenu na trhu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu! 

 

Woblery RAPALA nejlevněji na rybářském e-shopu PARYS!

Rybářský e-shop PARYS nabízí obrovský výběr woblerů od světoznámé firmy RAPALA. Na tomto rybářském e-shopu naleznete ty nejlepší a nejpopulárnější modely těchto úžasných nástrah. A vše za nejlepší ceny! Prohlédněte si sortiment od firmy RAPALA na e-shopu PARYS. Klikněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -