DomůNovinkyBOJ O RYBÁŘE: Alza.cz rozšířila sortiment rybářských potřeb. V nabídce jsou špičkové značky!

BOJ O RYBÁŘE: Alza.cz rozšířila sortiment rybářských potřeb. V nabídce jsou špičkové značky!

- Reklama -

Internetový gigant Alza.cz to myslí s rybařinou vážně. Největší internetový obchod opět rozšířil sortiment rybářských potřeb. Rybáři si tak na Alza.cz mohou pořídit i produkty světových značek od firem FOX, Shimano nebo Prologic. Internetový obchod Alza.cz už více jak půl roku spolupracuje i s nejznámějším tuzemským rybářem Jakubem Vágnerem. Ten pro tento internetový obchod natáčí například videa s rybářskou tématikou…

Zástupci Alza.cz v únoru letošního roku na výstavě For Fishing řekli, že na největším internetovém e-shopu v České republice budou chtít rozšířit sortiment rybářských značek. A nyní se jejich slova naplňují. Na Alza.cz jsou k vidění produkty od takových firem, jakými jsou FOX, Prologic, KRYSTON, Shimano, SPRO nebo Saenger. Rybáři si tak mohou vybrat kvalitní sortiment od renomovaných zahraničních společností.

V internetovém obchodě jsou k dostání ale i produkty od českých firem. Již od začátku spuštění prodeje rybářských potřeb na tomto e-shopu jsou k dostání výrobky od společnosti MIVARDI. A nyní si zákazníci mohou vybrat i produkty od dalšího velkého českého producenta – od firmy ZFISHING SPORT, jež zastřešuje značky Extra Carp, Zfish nebo NGT.

V nabízeném sortimentu pro rybáře si na Alza.cz vyberou jak milovníci kaprařiny, tak i vyznavači feederu, plavané nebo přívlače. Produktová nabídka pozvolna začíná připomínat specializované rybářské e-shopy. Otázkou pak je, zdali nabídka rybářských potřeb je konečná, anebo se v budoucnu ještě více rozšíří.

Společnost Alza.cz letos v únoru oznámila i spolupráci s nejznámějším českým rybářem Jakubem Vágnerem. Ten pro největší internetový obchod například natáčí videa s rybářskou tématikou, jež jsou k vidění na rybářském internetu. „S panem Vágnerem budeme úzce spolupracovat, jak na rozšiřování produktového portfolia v segmentu rybářství, tak na speciálních projektech a samozřejmě využijeme i jeho síť kamenných prodejen,“ sdělili v únoru zástupci Alza.cz.

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -