Domů Akční nabídka Úspěšný lov kaprů: Jak připravit kvalitní krmení na kapry, které luxusně voní...

Úspěšný lov kaprů: Jak připravit kvalitní krmení na kapry, které luxusně voní a jde vidět z velké vzdálenosti?  

- Reklama -

Kvalitní krmení na kapry rozhoduje o (ne)úspěchu u vody. Pokud použijeme neatraktivní krmení, pak se můžeme s dobrým výsledkem v podobě velkého kapra rovnou rozloučit. Krmení prostě hraje zásadní roli! A o to větší roli hraje, pokud máme na lov kaprů jen několik málo hodin. V ten moment je totiž nutné kapry okamžitě zaujmout. Ale jak? Co takhle použít krmení, které má koncentrovanou vůni a chuť, a přitom jde vidět i z velké vzdálenosti? Podívejte se na naprosto jednoduchý způsob, jak z našeho krmení na kapry udělat neodolatelnou lahůdku…

Aby krmení kapry zaujalo, je nutné, aby mělo koncentrovanou vůni. Silná pachová stopa totiž dokáže přilákat kapry na lovné místo i z větší vzdálenosti. A pokud se nám to povede, máme z poloviny vyhráno. Ale vůně není všechno! Je dobré, když naše krmení jde i vidět. A ideálně i z větší vzdálenosti. No, jen si to představte – chytáte na lovném místě, kde roste vodní vegetace, anebo jsou šedivé nánosy bahna. V takovém případě se krmení rychle ztratí. Co s tím? Použijte krmení výrazného zbarvení…

Bacha! My netvrdíme, že je nutné používat hromadu krmení! Tak to není, nechápejte nás špatně. Někdy platí, že méně více – z podvodních videí na YouTube, jde jasně vidět, že na velkých krmných místech s obrovským množstvím krmení se zkušené ryby drží stranou. Jakoby tušily, že tady hrozí nebezpečí. Naopak, když velký kapr narazí na malé krmné místečko se selektivní návnadou (ideálně hodně tvrdé boilies), pak se chová méně ostražitě. Tenhle „vzorec chování“ platí na většině vod. Pamatujte na to!

Takže si to shrňme: Je dobré mít návnadu s velmi koncentrovanou vůní, a také výrazně zbarvenou, ideálně nějakou reflexní barvou, která jde vidět na všech typech terénů – na bahně, mezi rostlinami, na kamení atd. A dále: Není nutné to přehánět s množstvím, ale používejte selektivní návnadu, kterou neposbírají menší ryby, než připlavou větší kusy – ideálně 24 mm vytvrzené kuličky boilies. S tímhle budete slavit úspěch! Jak ale připravit krmení, které si tady popisujeme? Známe zaručený způsob!

 

Sirup NASH Citruz Spod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální tekutý atraktor, který udělá z každé návnady „bombu na kapry“. Tenhle tekutý booster od věhlasné anglické společnosti NASH je nabouchaný perfektní esencí, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit opravdu hodně zajímavou pachovou stopu. Ta samá esence se používá například i pro výrobu věhlasného boilies Citruz, které se řadí k nejpopulárnějším nástrahám po celé Evropě. Tento tekutý atraktor má skvělou, sladkou příchuť, na kterou kapři spolehlivě reagují.

Samozřejmě, další z velmi silných zbraní je pak výrazně růžové zbarvení, které jde vidět na jakémkoliv podkladu pod vodou. Ať už budete chytat na povrchu, který je pokrytý vodními rostlinami, anebo bahnem či kameny, je to jedno. Díky tomuto atraktoru od anglické společnosti NASH půjde vaše krmení vidět všude! A to je velmi silná zbraň. No, jen si to představte: Všude pod vodou jsou k vidění tmavé, šedivé, popřípadě zelené barvy, a v tomto „pochmurném“ prostředí se objeví růžová skvrna. Ta jde navíc vidět i z pořádné dálky! Tohohle si všimne každý kapr! Super!

Jak tenhle tekutý atraktor používat? Vezměte trochu krmení – ideálně tvrdé kuličky, mezi kterými bude i nadrcené boilies (lepší uvolňování atraktivních složek). Vše vložte do kbelíku a celé to zalijte trochou tohoto tekutého atraktoru. A nechte alespoň 15, ideálně 30 minut působit. Návnada tak nasaje tu luxusní vůni, navíc ji výrazná barva krásně obarví. Ve výsledku tak dostanete TOP krmení na kapry! Vše pak kaprům servírujte s pomocí PVA punčochy…

Chytáte spíše na krmítko nebo na feeder? Nevadí! Do misky si odlijte trochu tohoto výrazně zbarveného atraktoru, a následně celé krmítko nabité krmením vyválejte v misce s výraznou tekutinou – vše pak nechte alespoň 15 minut „působit“. Díky tomu se krmení nádherně obarví, takže ve vodě vypouští tento tekutý atraktor (pach i barvu) mnohem delší dobu. Funguje to!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -