skingbranding-banner

Úspěšný návazec na kapry: Vsaďte na neobvyklé nastražení! Tohle funguje i na opatrné ryby!


Návazec na kapry hraje důležitou roli. Pokud se rybářovi povede navázat návazec tak, aby nebudil přílišné „podezření“, pak může počítat s velkým počtem záběrů. Kapři budou prostě brát spolehlivě! Osvědčeným fíglem, jak mít více záběrů, je nastražovat nástrahu mimo háček. Toto nastražení má své opodstatnění: Tou největší výhodou je, že kapr po nasátí nástrahy okamžitě neucítí „cizí těleso“ v tlamě, takže háček hned nevyplivne. A rázem přijde záběr!

Další výhodou nastražení nástrahy mimo háček je to, že zůstává nádherně volný hrot háčku. Takže zásek je z drtivé většiny případů úspěšný. A v některých případech je nutné nástrahu nastražovat mimo háček, protože daná nástraha je prostě příliš tvrdá – jde především o chytací pelety, které se u rybářů těší čím dál větší oblibě.

Nástrahy se mimo háček většinou umisťují na šňůrku. Ovšem v posledních sezónách si velkou oblibu získávají i speciální gumičky, do kterých se nástraha jednoduše zasune. Obrovskou výhodou těchto gumiček je to, že se velice snadno připevňují k háčku, nástraha se do nich velmi jednoduše a rychle připevňuje, a zároveň jde o efektivní metodu, která slibuje hromadu záběrů! Gumičky jsou velmi oblíbené jak při lovu na feeder, tak ale i klasickou položenou.

 

Gumička na pelety MATRIX Bait Aligna

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Firma MATRIX patří k předním producentům špičkového vybavení na feeder a jemnou položenou. Tato firma pochází z Anglie, což zaručuje prvotřídní kvalitu a bezproblémové používání těchto produktů. Výjimkou nejsou ani tyto gumičky MATRIX Bait Aligna, které jsou velmi praktické, a které při lovu kaprů skvěle fungují.

Jaký je jejich princip? Gumičku MATRIX Bait Aligna jednoduše nevléknete na raménko háčku. Díky tomu tak vznikne jedinečná možnost pro nastražení nástrahy mimo háček. Kapr nástrahu nasaje, přičemž neucítí háček. A hlavně! Díky tomuto nastražení je špička háčku nádherně volná, takže úspěšnost záseku je opravdu obrovská!

Výrobce sice udává, že tyto gumičky jsou určené především pro lov s peletami, ovšem lze je použít i při lovu na drobné boilies nebo dokonce i kukuřici. Tajným fíglem je i do gumičky natlačit velký kus pečiva. Díky tomu tak vznikne jedinečný „blemcák“, který se bude vlnit nade dnem, a kterého si všimne každý kapr! Gumičky jsou vhodné jak pro lov na feeder, tak ale i na položenou. Chytejte chytře, a buďte u vody úspěšní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Špičkové produkty MATRIX jsou dostupné na PARYS.cz

Milovníci feederu a jemné rybařiny si mohou vybrat špičkové produkty anglické společnosti MATRIX za super ceny na rybářském e-shopu PARYS.cz! Hledáte prvotřídní naviják, prut nebo vlasec na feeder? Mrkněte se do nabídky na PARYS.cz! Společnost MATRIX dokáže uspokojit přání i těch nejnáročnějších rybářů.

Na produkty MATRIX se mrkněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS.cz a MATRIX

Nové články v rubrice

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 378x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 6983x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 5288x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Komentáře

  • Tyto gumičky a také Tgumičky (které provlíkám stejně jako návazec) rád používám, ale mám nemilou zkušenost, že když navlíknu těžké boilí při náhozu se kulička utrhne a já sedím u vody bez záběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.