DomůAkční nabídkaÚspěšný podzimní lov kaprů na krmítko: Krmení musí jít vidět! Vyrobte si...

Úspěšný podzimní lov kaprů na krmítko: Krmení musí jít vidět! Vyrobte si „svítící“ krmení!

- Reklama -

Podzimní období patří k tomu nejúspěšnějšímu v rybářském roce. Klesající teploty jsou pro kapry jasným signálem, že se musí připravit na nehostinné chvíle, které jsou za dveřmi. Proto nyní kapři aktivně hledají potravu a sbírají všechno, co jim dodá energii. Tohle hledání potravy můžeme kaprům naprosto jednoduše usnadnit! Jak? Je zapotřebí použít krmení, které jde vidět i z velké vzdálenosti. Pojďme si ukázat, jak namíchat „svítící“ krmení do krmítka, které žádný kapr nepřehlédne.

Je to logické: Pokud si vybavíme, jak v aktuálním období vypadají dna našich revírů, pak je použití výrazného krmení zapotřebí! Na dnech našich revírů totiž nyní leží spousta odumřelé vegetace – nejrůznější rostliny nebo napadané listí. Výsledkem je tak tmavé a šedivé prostředí, ve kterém by se mohla nevýrazná barva ztratit. Co s tím? Návod je naprosto jednoduchý! Používejte výrazné krmení!

Kapři vidí velice dobře kontrastní věci. To znamená, že na tmavém podkladu vidí velice dobře výrazný předmět. Třeba výrazné krmné místo na tmavém a šedivém dně. Na tohle myslete! Ve studené vodě na podzim se totiž hůře šíří pachy a chutě návnad, barva je proto důležitější než kdykoliv jindy. Pokud použijeme nápadnou návnadu, pak si kapr lovného místa může všimnout i z velké dálky. A až pak přichází na řadu vůně a chutě návnady. Co tedy použít? Pojďme si ukázat zaručené věci, které můžou zmnohonásobit počet záběrů při podzimních vycházkách na kapry!

 

LK Baits Hybrid

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu! 

Geniální výrobek! A to zejména v tom momentě, kdy chodíme na krátké vycházky k vodě. Tenhle speciální sprej je totiž famózní v tom, že okamžitě napomáhá k zvýraznění lovného místa. Efekt je okamžitý! Ve zkratce: Tento sprej je určen pro zvýraznění krmení! Stačí nanést trochu spreje na krmení nebo nástrahu a vše nechat působit. Jaký bude výsledek? Famózní!

Sprej LK Baits Hybrid výrazně napomáhá k zvýraznění lovného místa (viz přiložené foto). Tento sprej má křiklavé zbarvení, které jde velice dobře vidět na tmavém nebo šedivém dně. Takže našeho krmení a nástrahy si kapři okamžitě všimnou.

Jak používáme LK Baits Hybrid my? Jednoduše! Nejprve dáme krmení do krmítka a nástrahu na háček. A pak naneseme sprej jak na krmítko, tak na nástrahu. Stačí opravdu malé množství! Nepřehánějte to! Jde o to, aby návnada s nástrahou měly výraznější barvu než okolní prostředí. Výsledkem pak může být podstatně více záběrů, protože kapři naše lovné místo rychleji najdou. Znova: Toto použití se vyplatí zejména při krátkých vycházkách k vodě jen na několik hodin!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Měkčené peletky do krmítka LK Baits IQ Method Feeder Speed Fluoro

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní krmení do studené vody při podzimním lovu kaprů na krmítko! Tyhle měkčené peletky jsou vynikající v tom, že jdou nádherně namačkat do/na krmítko při lovu kaprů. Takže po vhození do vody vznikne naprosto nádherná krmná „kupka“, kterou žádný kapr nepřehlédne.

Asi největší výhodou těchto peletek je to, že mají velice koncentrovanou vůni. Ta se opravdu dobře šíří i za nízkých teplot. Takže i ve studené vodě vzniká koncentrovaná pachová stopa, která dokáže přinutit kapry k záběru. Důležitá věc: Při lovu ve studené vodě není nutné krmit ve velkém množství! Stačí dát peletky do krmítka a více nic! Díky výrazné barvě kapr návnadu rychle najde a koncentrovaná chuť a vůně ho donutí k záběru.

Tyto měkčené peletky jsou dostupné v několika průměrech a v několika příchutích. My osobně máme nejvíce v oblibě měkčené peletky s příchutí Citrus. Tato příchuť má silnou vůni, která zaujme ryby i ve studené vodě. Navíc má i velmi výrazné zbarvení, které jde nádherně vidět. A to i na hodně tmavém nebo zaneseném dně. Naprosto ideální je potom tyto peletky ještě postříkat sprejem Hybrid od LK Baits, který jsme si představili výše.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS a LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -