Domů Akční nabídka Válka o rybáře pokračuje! Obrovský český e-shop začal prodávat super levné boilies

Válka o rybáře pokračuje! Obrovský český e-shop začal prodávat super levné boilies

- Reklama -

Na tohle čekalo hodně rybářů! Gigantický český e-shop Chyť a pusť naskladnil super levné boilies na kapry od renomované společnosti Starbaits! Pokud si rybáři zvolí větší, 10 kilogramové balení, pak je 1 kilogram kuliček vyjde na pouhých 89 korun! Tohle je naprosto luxusní cena! Není proto divu, že o toto levné boilies je mezi rybáři obrovský zájem, zejména pak v teplejších měsících, kdy je zapotřebí více krmit. Levné boilies na kapry Starbaits GLOBAL je k dostání hned v několika příchutích. Pojďme se na tohle super levné boilies podívat blíže…

 

Boilies Starbaits GLOBAL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Super levné boiles od renomované společnosti Starbaits, které je k dostání za fakt libové peníze. Toto boilies se dodává ve dvou baleních. Menší balení váží 2,5 kilogramu, větší pak 10 kilogramů. A právě u většího balení vychází výsledná cena za kilogram na pouhých 89 korun! Tohle je luxusní cena, která statečně konkuruje nejlevnějším kuličkám na trhu!

I když je toto boilies opravdu levné, tak se to nepromítá v kvalitě použité směsi. To ani náhodou! Boilies obsahuje celou řadu atraktivních látek, které jsou nutričně velmi bohaté. Díky tomu boiles Starbaits GLOBAL vysílá atraktivní potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Kaprům prostě toto boilies moc chutná a skvěle na něj berou…

Díky nízké ceně je toto boilies velmi vhodné pro masivní krmné kampaně, kdy je zapotřebí místo rychle rozkrmit. Ideálním případem jsou například víkendové (a delší) výpravy, kdy je ryby nutné velmi rychle zaujmout. A toho s kuličkami Starbaits GLOBAL velmi rychle docílíte. Jak to? Tyto kuličky jsou sestaveny tak, aby po vhození do vody začaly okamžitě vypouštět atraktivní látky, díky čemuž rychle lákají ryby na lovné místo. Paráda!

Levné boilies na kapry Starbaits GLOBAL je k dostání v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybírat jak z masových, tak sladkých příchutí. Mezi nejoblíbenější patří například halibutová příchuť, ovšem velkým hitem v teplých měsících je například jahoda nebo scopex. Tyto sladké příchutě vydávají opravdu nádherou vůni, na kterou kapři okamžitě reagují.

Samozřejmě, toto levné boilies rybáři mohou ještě více zatraktivnit. Naprosto nejosvědčenějším způsobem je kuličky zalít nějakým levným dipem nebo tekutou potravou. Doporučujeme tekutinu nechat alespoň 20 minut působit! Díky tomu se tekutina do kuliček krásně „zažere“, takže boilies bude následně mnohem déle vypouštět atraktivní vůni.

Zalité kuličky poté ještě lze zasypat levným method mixem. K čemu je to dobré? Na lepkavých kuličkách se rázem utvoří sypká vrstva, která se bude ve vodě postupně uvolňovat. Takže na krmném místě vznikne neuvěřitelně atraktivní „mrak“ z drobných částic. Tohle mají kapři moc rádi!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné boilies Starbaits na Chyť a pusť

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť bylo v posledních dnech naskladněno levné a kvalitní boilies od renomované společnosti Starbaits. Rybáři si tak nyní mohou vybrat z celé řady druhů boilies do nejrůznějších podmínek! Ať už chcete klasické boilies, anebo třeba POP-UP boilies za nízké ceny, pak se rozhodně podívejte na kuličky od Starbaits, které jsou nově na Chyť a pusť

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies Starbaits za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Cena je úplně stejná, jako na jakékoliv kamenné prodejně. Stačí pravidelně navštěvovat stejnou prodejnu, kde dostanete věrnostní slevu a hned je cena nižší a to na všechny produkty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -