skingbranding-banner

Válka o rybáře pokračuje! Obrovský český e-shop začal prodávat super levné boilies


Na tohle čekalo hodně rybářů! Gigantický český e-shop Chyť a pusť naskladnil super levné boilies na kapry od renomované společnosti Starbaits! Pokud si rybáři zvolí větší, 10 kilogramové balení, pak je 1 kilogram kuliček vyjde na pouhých 89 korun! Tohle je naprosto luxusní cena! Není proto divu, že o toto levné boilies je mezi rybáři obrovský zájem, zejména pak v teplejších měsících, kdy je zapotřebí více krmit. Levné boilies na kapry Starbaits GLOBAL je k dostání hned v několika příchutích. Pojďme se na tohle super levné boilies podívat blíže…

 

Boilies Starbaits GLOBAL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Super levné boiles od renomované společnosti Starbaits, které je k dostání za fakt libové peníze. Toto boilies se dodává ve dvou baleních. Menší balení váží 2,5 kilogramu, větší pak 10 kilogramů. A právě u většího balení vychází výsledná cena za kilogram na pouhých 89 korun! Tohle je luxusní cena, která statečně konkuruje nejlevnějším kuličkám na trhu!

I když je toto boilies opravdu levné, tak se to nepromítá v kvalitě použité směsi. To ani náhodou! Boilies obsahuje celou řadu atraktivních látek, které jsou nutričně velmi bohaté. Díky tomu boiles Starbaits GLOBAL vysílá atraktivní potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Kaprům prostě toto boilies moc chutná a skvěle na něj berou…

Díky nízké ceně je toto boilies velmi vhodné pro masivní krmné kampaně, kdy je zapotřebí místo rychle rozkrmit. Ideálním případem jsou například víkendové (a delší) výpravy, kdy je ryby nutné velmi rychle zaujmout. A toho s kuličkami Starbaits GLOBAL velmi rychle docílíte. Jak to? Tyto kuličky jsou sestaveny tak, aby po vhození do vody začaly okamžitě vypouštět atraktivní látky, díky čemuž rychle lákají ryby na lovné místo. Paráda!

Levné boilies na kapry Starbaits GLOBAL je k dostání v celé řadě příchutí. Rybáři si mohou vybírat jak z masových, tak sladkých příchutí. Mezi nejoblíbenější patří například halibutová příchuť, ovšem velkým hitem v teplých měsících je například jahoda nebo scopex. Tyto sladké příchutě vydávají opravdu nádherou vůni, na kterou kapři okamžitě reagují.

Samozřejmě, toto levné boilies rybáři mohou ještě více zatraktivnit. Naprosto nejosvědčenějším způsobem je kuličky zalít nějakým levným dipem nebo tekutou potravou. Doporučujeme tekutinu nechat alespoň 20 minut působit! Díky tomu se tekutina do kuliček krásně „zažere“, takže boilies bude následně mnohem déle vypouštět atraktivní vůni.

Zalité kuličky poté ještě lze zasypat levným method mixem. K čemu je to dobré? Na lepkavých kuličkách se rázem utvoří sypká vrstva, která se bude ve vodě postupně uvolňovat. Takže na krmném místě vznikne neuvěřitelně atraktivní „mrak“ z drobných částic. Tohle mají kapři moc rádi!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné boilies Starbaits na Chyť a pusť

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť bylo v posledních dnech naskladněno levné a kvalitní boilies od renomované společnosti Starbaits. Rybáři si tak nyní mohou vybrat z celé řady druhů boilies do nejrůznějších podmínek! Ať už chcete klasické boilies, anebo třeba POP-UP boilies za nízké ceny, pak se rozhodně podívejte na kuličky od Starbaits, které jsou nově na Chyť a pusť

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies Starbaits za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 5749x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 4767x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2592x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Komentáře

  • Co je na tom levného? Nevím co berete, ale chci to taky.

  • Dyť je to o půlku dražší než dekáč 😂😂😂😂

    • To je jina kvalita jak dekac vole

      • 😂😂😂😂 ryba když se krmí žere vše, a je ji putna jestli je to za 80 nebo 400 kč/kg. 😏

  • Cena je úplně stejná, jako na jakékoliv kamenné prodejně. Stačí pravidelně navštěvovat stejnou prodejnu, kde dostanete věrnostní slevu a hned je cena nižší a to na všechny produkty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.