DomůNovinkyVIDEO: Nový revír v Praze s obrovskými sumci bude otevřen v dubnu....

VIDEO: Nový revír v Praze s obrovskými sumci bude otevřen v dubnu. Co návštěvníky čeká?

- Reklama -

O tom, že se v Praze chystá nový soukromý revír s obrovskými sumci, jsme vás už informovali. Ale teď máme bližší informace. Nový soukromý revír v Praze je přestěhovaný rybník Sumčák z Karlových Varů. Právě odtud přivezli bohatou sumčí obsádku do nového rybníku v Praze. Takže co tady na rybáře čeká? No přece obrovské množství nádherných sumců, ale i dalších krásných ryb! A tento nový soukromý revír v Praze bude otevřen už 1. dubna.  

Nový rybník Sumčák v Praze naleznete v obci Dřetovice, která leží asi 10 minut od letiště Václava Havla. Rozloha tohoto nového krásného revíru jsou 4 hektary s průměrnou hloubkou okolo 1 až 2 metrů. Maximální hloubka pak dosahuje 3,2 metry. Tento rybník v Praze je tak hlubší a větší než ten v Karlových Varech.

fialova-michaela

V tomto soukromém rybníku na rybáře čeká skutečně bohatá rybí obsádka. V rybníku je více jak 120 sumců, kdy většina z nich má více jak 150 centimetrů. Ale! V rybníku žijí i skuteční giganti – nechybí například ryby nad 2 metry délky! Největší sumec pak přesahuje míru 240 centimetrů! Přesto, tento rybník není určen pouze milovníkům sumců. Ne. Na své si tady přijdou i ostatní rybáři – v rybníku jsou totiž bohatě zastoupeni i kapři, amuři nebo štiky.

Tip: Oficiální stránky rybníku Sumčák

Jen připomeneme, že na rybníku se chytá ze 4 lovných míst. Tím tak rybáři mají zajištěno perfektní soukromí a klid. Každé lovné místo je pak vybaveno chatkou s postelemi, elektrickým připojením, wi-fi, topením, vařičem, lednicí a grilem. Samozřejmostí je i to, že pro rybáře bude k dispozici sprcha a splachovací záchod.

SONY DSCPro rybáře bude „po ruce“ i známý rybářský průvodce Libor „Hrdobec“ Hrdý, který patří k známým českým sumcařům. Pokud budete chtít si s tímto profíkem zarybařit, pak stačí jenom říct!

Rezervace lovných míst probíhá už nyní na oficiálním webu soukromého revíru Sumčák. A je nutno říci, že rezervace se na letošní rok velice rychle plní. Proto pokud budete chtít si na této vodě zarybařit, pospěšte si s rezervací…

Tip: Oficiální stránky rybníku Sumčák

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: sumcak.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -