DomůAkční nabídkaVIDEO: Tahle powerbanka nabije na rybách až 36krát mobilní telefon! Co ještě...

VIDEO: Tahle powerbanka nabije na rybách až 36krát mobilní telefon! Co ještě umí?

- Reklama -

Nejrůznější elektronika patří již neodmyslitelně do rybářské výbavy. Mnoho rybářů prostě u sebe má jak mobilní telefon, tak například i počítač. Doba jde prostě kupředu, není třeba před tím zavírat oči. Co ale dělat, když jedeme k vodě na vícero dní? Jak nabíjet mobil na rybách? Nejideálnějším řešením je kvalitní powerbanka pro rybáře! U tohoto zařízení máte jistotu, že budete mít u vody dostatek energie pro opakované nabíjení nejrůznějších zařízení. A hlavně! Taky máte jistotu, že tato powerbanka na ryby vydrží i v hodně špatných podmínkách…

 

Powerbanka FOX Halo Power Pack

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální powerbanka pro rybáře, která dokáže nabíjet nejrůznější elektronická zařízení. Musíme začít jednou velmi důležitou výhodou – tato powerbanka od rybářské firmy FOX je dělaná skutečně pro rybáře, protože vydrží i dlouhodobé používání v chladném nebo vlhkém počasí, což je u některých „běžných“ powerbanek velký problém. Jde prostě vidět, že FOX je rybářská firma!

Vysoká výdrž powerbanky i za nízkých teplot je dána použitými bateriemi. Powerbanka obsahuje baterie LiFePo4, které se více hodí právě pro venkovní použití, a to i v hodně studeném nebo vlhkém počasí. Výhodou těchto baterií je to, že jsou více konzistentní a dokážou tak udržet napětí i během škaredého počasí.

Powerbanka FOX Halo Power Pack nabízí hned několik výstupů. Zaprvé: Na powerbance od anglické firmy FOX je cigaretový výstup, pak nabízí i výstup USB-C, anebo dvojzdířku klasických USB. Rybář tak s pomocí této powerbanky je schopen nabíjet nejrůznější elektroniku, kterou je nutné mít na rybách.

VIDEO: Jak funguje rybářská powerbanka FOX Halo Power Pack u vody?

Velmi důležitou vlastností je, že tato powerbanka má diody, které znázorňují nabití samotné powerbanky. Diody se zapínají stisknutím vstupního tlačítka, a každá z diod znázorňuje 25 % nabití powerbanky. Jaká je výdrž této powerbanky? Výrobce udává, že počet nabití u mobilního telefonu iPhone 8 je 16 až 18krát, u druhého modelu powerbanky pak až 36krát.

Tato powerbanka se dodává ve dvou kapacitních provedeních. První verze má kapacitu 48 000 mAh, která je vhodná na kratší výpravy na ryby. Na delší výpravy na ryby je pak vhodnější druhý model powerbanky s kapacitou 96 000 mAh, který vydrží i dlouhodobé používání v těžkých podmínkách u vody…

Tato powerbanka pro rybáře od anglické firmy FOX nabízí i několik vychytávek. Tou nejviditelnější je asi osvětlení, díky kterému ji lze použít jako světlo do bivaku. Na powerbance lze zapnout buďto klasické bílé světlo, které patří k nejpoužívanějším při pobytu v bivacích. Je ale možnost zapnout i oranžové světlo, které není tolik oslnivé. Balení této powerbanky obsahuje jak nabíječku pro nabití tohoto zařízení, tak i měnič zásuvky, anebo dva držáky, díky kterým rybář ušetří místo na stolečku v bivku.

Toto zařízení je opravdu ideálním řešením pro všechny milovníky rybaření, kteří jezdí k vodě na vícero dní. Hodně rybářů v prvotní fázi dělá to, že kupuje levnější powerbanky, které ale kolikrát nevydrží používání v těžkých podmínkách. Přeskočte tuto fázi pokusů a omylů a vsaďte na powerbanku pro rybáře, která bude fungovat spolehlivě. Protože právě od takového zařízení spolehlivost stoprocentně potřebujete…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -