Domů Novinky Gigantický kapr z Pálavy: Rybář chytil neuvěřitelného šupináče! Kolik vážil?

Gigantický kapr z Pálavy: Rybář chytil neuvěřitelného šupináče! Kolik vážil?

- Reklama -

Podzimní část sezóny je tím nejlepším časem pro lov největších kaprů. Proto teď milovníci kaprařiny jezdí na ty nejlepší lokality v Česku a snaží se dostat na háček nějakého vysněného kapra. Jednu takovou rybu dokázal ulovit rybář Broňa. Ten na Pálavě přelstil naprosto neuvěřitelného šupináče, který svou váhou fakt vyrazil dech! A kromě toho: Ten kapr prostě vypadal naprosto dokonale! Tohle je ryba, kterou by si chtěl potěžkat nejeden rybář…

Novomlýnská nádrž patří k TOP lokalitám pro podzimní lov kaprů. Tahle voda je obrovskými kapry proslulá, a jednu tamní rybu dokázal ulovit rybář Broňa. O jeho neuvěřitelném úlovku informovala kaprařská firma Squat Carp. „Broňa se s tím nepáral a trefil rovnou do černého! Dyje 5, kapr 25+,“ uvedla firma na sociálních sítích.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Až 36krát nabitý telefon na rybách! Luxusní powerbanka od FOX!

Možná to bude znít nabubřele, ale nás na tomhle kaprovi nezaujala jeho váha, ale především vzhled. Všimněte si toho neuvěřitelně nádherného těla, které by tomuhle šupíkovi záviděl kdejaký lysec. Navíc, na kaprovi není jediný šrám, jediné poranění nebo odření. Tahle ryba je prostě v dokonalé kondici! A ještě něco: Z těch kapřích barev, které připomínají podzimní listí na stromech, prostě nemůžeme! Lovci posíláme upřímnou gratulaci!

 

Rekord na Balatonu

Zpráva o gigantickém kaprovi přišla i z Maďarska, konkrétně z tamního jezera Balaton. Jeden rybář dokázal na této obrovské vodní ploše zdolat neskutečného lysce, který vážil 32,22 kilogramů. Tato ryba je tak novým rekordem jezera, o čemž psala například i česká mutace rybářské televize Fishing and Hunting. I tento kapr je prostě nádherný! Neuvěřitelná konstituce jeho těla je skutečně úžasná. A i tento kapr byl „oblečen“ v krásných podzimních barvách. Tohle je prostě úlovek snů!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Až 36krát nabitý telefon na rybách! Luxusní powerbanka od FOX!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -