DomůAkční nabídkaVIDEO: Zaujalo nás! Špičkový maskáčový spacák pro rybáře i do mrazivých teplot...

VIDEO: Zaujalo nás! Špičkový maskáčový spacák pro rybáře i do mrazivých teplot za rozumné peníze

- Reklama -

Rybářský spacák patří ke klíčovým součástem rybářské výbavy. Je to logické: Pokud rybář spí ve spacáku, který není kvalitní, pak se chladné noci u vody promění ve skutečný horor. Mnoho rybářů si myslí, že kvalitní spacáky pro rybáře stojí pořádný balík peněz! Chyba lávky! Špičkový rybářský spacák, který vydrží i mrazivé teploty, si můžete obstarat za velmi rozumnou cenu. Pojďme se na jeden takový podívat blíže…

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing 5 Season EXT Plus Camo

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nádherný spacák pro rybáře od českého výrobce Giants Fishing v luxusním maskáčovém provedení! A právě vzhled je jedna z prvních věcí, která vás na tomto spacáku zaujme. Ten maskáčový vzor je fakt povedený! Radost pohledět! Povrch spacáku je tvořen materiálem, který se jmenuje Peach Skin (broskvová kůže), který se vyznačuje perfektní voděodolností, na druhou stranu ale také skvělou prodyšností. Pecka!

Další věcí, která vás na tomto spacáku pro rybáře okamžitě zaujme, jsou jeho rozměry. Spacák má rozměry 215 x 100 čísel, což je dostačující velikost i pro hodně urostlé rybáře. I ti rybáři, kteří mají nějaké kilo navíc, se v tomto spacáku velice pohodlně vyspí. Nikde je nebude nic tahat ani svírat! Tento spacák pro rybáře tak slibuje maximální komfort při spánku u vody. Bomba!

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na vnitřek tohoto spacáku. Ten je tvořen prošívaným microfleece materiálem, který se vyznačuje skvělým tepelným komfortem. I když bude u vody panovat hodně chladné počasí, budete pořád v teple! K tomu přispívá i duté vlákno, které je uvnitř spacáku, a které rovněž slibuje maximální tepelný komfort. Tepelný komfort je do -12 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia. Super!

Samozřejmě, rybářský spacák od české firmy Giants Fishing je vybaven i fixačními prvky, které zabraňují tomu, aby spacák spadl třeba na mokrou zem. U hlavy a nohou naleznete klasické převleky, které jednoduše přetáhnete přes lehátko. A díky tomu spacák k posteli zafixujete. Maximální fixaci pak zajišťují dva popruhy, díky kterým spacák k lehátku napevno připevníte. Bomba!

Tento spacák pro rybáře od české firmy Giants Fishing je TOP produktem v této cenové relaci. Za opravdu hodně rozumné peníze dostanete špičkový produkt, který vás ani v těch nejhorších podmínkách u vody nenechá na holičkách. Super! Pokud vybíráte nový spacák na ryby, na tenhle se určitě zaměřte. Je skvělý!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné spacáky pro rybáře Giants Fishing!

Hledáte levnější spacák pro rybáře, který vám přesto nabídne TOP vlastnosti u vody. Pak se podívejte na další modely od českého výrobce Giants Fishing. Právě tato firma nabízí i levnější modely, které jsou cenově ještě přívětivější, přitom jejich kvalita je na špičkové úrovni. Vyberte si kvalitní produkt, který je dostupný za rozumné peníze! Nakupujte chytře!

Levné rybářské spacáky Giants Fishing jsou dostupné ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -