Domů Novinky Obrovský kapr z Pálavy: Rybář chytil šupináče o váze 27 kilo! Nádherná ryba!

Obrovský kapr z Pálavy: Rybář chytil šupináče o váze 27 kilo! Nádherná ryba!

- Reklama -

Pálava zase vydala nádhernou rybu, na kterou je radost pohledět! Úspěšný rybář dokázal na Novomlýnské nádrži zdolat životního kapra! Luxusní ryba! Podle rybáře tento kapr vážil neuvěřitelných 27 kilo! A co je na tom nejlepší? Podívejte se, v jaké nádherné kondici ulovená ryba byla. Tohle je pohled, který se neomrzí! Rybářovi posíláme na dálku upřímnou gratulaci. Krásný kapr!

Tenhle pohled se neomrzí! Podívejte se, jak má kapr obrovskou hlavu! A to břicho! Tohle je ryba, kterou by chtěl ulovit každý milovník kaprů. Na obrovské rybě se nám líbí i jeho kondice. Všimněte si, že kapr nemá jediný škrábanec, jedinou známku poškození. Nádherná ryba! A navíc šupináč, pro které máme opravdovou slabost. Paráda!

Úspěšný rybář se na Novomlýnskou nádrž vydal několik dní po závodu Stairs2Hell, který na této lokalitě probíhal. A na rybáře se usmálo štěstí. Nejprve ulovil kapra o váze 12,5 kilogramů. Pak to ale přišlo! Hned druhý záběr byl od tohoto pálavského obra, který vyrazí dech každému rybářovi. Váha ryby? 27 kilogramů!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkový naviják SHIMANO Ultegra o více jak 800 korun levněji!

Další dny rybář s jeho kolegou nachytal ještě několik krásných ryb, které ale takových hodnot už nedosáhly. Přesto! Tento šťastný rybář prožil parádní výpravu k vodě, kterou mnoho milovníků kaprů zbožňuje. Posíláme upřímnou gratulaci k podařené výpravě! Skvělá práce!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -