DomůAkční nabídkaVÝHODNÉ VÁNOCE: Získejte kvalitní naviják ZDARMA!

VÝHODNÉ VÁNOCE: Získejte kvalitní naviják ZDARMA!

- Reklama -

Vánoce se kvapem blíží. Už máte nějaký pěkný dárek pro toho vašeho rybáře? Ne? Tak se podívejte na tuto nabídku! Je tady totiž další velice populární akce pro rybáře. E-shop InFish.cz ve spolupráci s firmou NGT rozdává kvalitní navijáky ZDARMA! Jde o fantasticky výhodnou nabídku, kdy k jednomu navijáku dostanete druhý ZDARMA! O jaké navijáky jde? O super „kousky“ NGT Dynamic Carp, které můžete použít při lovu nejrůznějších druhů ryb. Tohle je super nabídka!

Navijáky NGT Dynamic Carp. Na e-shopu InFish.cz jsou k dostání hned ve dvou velikostech. První navijáky s označením 4000 jsou velice vhodné pro jemnější chytání. Tyto navijáky rybáři rádi používají při lovu na feeder, plavanou, ale i na přívlač. A pak si můžete vybrat větší velikost těchto navijáků s označením 6000. Ty jsou vhodnější pro těžší rybařinu – například pro lov kaprů na položenou. Ať už si vyberete kteroukoliv velikost, je to jedno. Na obě velikosti navijáků platí akce 1+1 ZDARMA!

kapr

 

ngt-navijak-dynamic-carp-6000-akce-1-1-zdarma-original (1)Naviják NGT Dynamic Carp

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Velikosti: 4000 a 6000

Cena: 1454 a 1499 korun

AKCE: 1+1 ZDARMA!

Perfektní navijáky! Tyto modely navijáků od renomované firmy NGT, kterou najdete v Anglii, jsou skutečně parádní. Proč? Navijáky NGT Dynamic Carp jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů, které slibují jejich dlouhou životnost a perfektní funkčnost. Navíc, tento naviják potěší i vyznavače vkusného designu. Navijáky od firmy NGT jsou opravdu pohledné. Tmavé zbarvení se stříbrnými doplňky vypadá moc dobře.

A teď k vlastnostem těchto navijáků: Navijáky NGT Dynamic Carp jsou vyrobeny z grafitu, cívka je pak z kovu. Na těchto modelech navijáků naleznete důmyslný systém brzd – jsou vybaveny jak přední, tak i zadní brzdou. Samozřejmostí je kvalitně zpracovaná rolnička, která slibuje bezproblémové a šetrné navíjení vlasce, kroucení navazovacího materiálu při navíjení na naviják nepřichází v úvahu! Tyto navijáky od firmy NGT jednoduše slibují hodně muziky za velice lákavou cenu!

AKCE: Připomínáme, že u těchto navijáků platí výhodná akce 1+1 ZDARMA! Tato nabídka je skutečně jedinečná, rozhodně ji nepropásněte. Tyto navijáky jsou i velice vhodným dárkem pod stromečkem. Každý rybář takovou „šikovnou dvojici“ ocení. Udělejte vašemu rybářovi pod stromečkem radost a pořiďte mu tyto perfektní navijáky!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -