Domů Akční nabídka Výprodej bivaků: Nejlevnější rybářský bivak? Našlapaný bivak pro rybáře, za který nedáte...

Výprodej bivaků: Nejlevnější rybářský bivak? Našlapaný bivak pro rybáře, za který nedáte majlant!

- Reklama -

Pozor! Pozor! Na rybářském e-shopu PARYS je momentálně dostupný nadupaný bivak od české firmy Giants Fishing v nádherném maskáčovém provedení! Tento nádherný bivak nabízí TOP vlastnosti, přitom je dostupný za fakt luxusní peníze! Upozorňujeme, že se jedná o „likvidaci skladu“. Tento cenově zlevněný bivak bude dostupný jen omezenou dobu! Zároveň upozorňujeme, že v regálech leží posledních několik kusů! Nenechte si upláchnout super šanci na extra výhodný nákup!

Rybářský bivak od firmy Giants Fishing v nádherném maskáčovém provedení je například luxusním dárkem pod stromeček! Když se podíváte do kalendáře, tak zjistíte, že Vánoce se blíží! Připravte nezapomenutelné překvapení pod stromeček už nyní! A za výhodnou cenu!

 

Bivak Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man Camo

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherný bivak pro rybáře v luxusním camo provedení! Tohle je prostě TOP rybářský bivak! Kromě famózního designu tento rybářský bivak nabízí pochopitelně i skvělé vlastnosti. Například plášť je vyroben z prvotřídního materiálu 210D, který má vodní sloupec 5000 mm. Ani ten nejsilnější déšť tento bivak „nepokoří“. Bivak je díky odolnému plášti velice vhodný pro pobyt u vody i v těch nejtěžších podmínkách!

Na tomto bivaku milujeme i jeho konstrukci. Bivak je díky ní odolný i při silných nárazech větru, které občas komplikují pobyt u vody. Pro ještě větší stabilitu bivaku slouží 3 polohovatelné rozpěrné tyče. Konstrukce nabízí i 3 výměnné panely ve vchodové části – je jen na rybáři, jakou variantu si zvolí. Součástí bivaku je i odnímatelná podlážka. Super!

Tento bivak nabízí i perfektní prostor. Délka bivaku je 265 centimetrů, šířka je 295 centimetrů a výška činí 145 centimetrů. Do bivaku se tak vejdou i 2 lehátka. Jestli chcete bivak obývat sami, tím lépe – získáte super přístřešek se spoustou místa pro schování dalších rybářských věcí (např. batožiny).

Tohle to je nádherný a kvalitní bivak od českého výrobce Giants Fishing, který je momentálně dostupný za opravdu libovou cenu! Nepropásněte šanci na extra výhodný nákup! Nakupujte chytře a levně! Tohle si nenechte ujít!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -