DomůAkční nabídkaCENOVÁ BOMBA: Masakr! Špičkový kaprový stojan na pruty za méně jak 1000...

CENOVÁ BOMBA: Masakr! Špičkový kaprový stojan na pruty za méně jak 1000 korun!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je momentálně dostupný špičkový stojan na pruty od firmy Delphin. Rybářský stojan Delphin Rod Pod Bronx nabízí opravdu parádní vlastnosti, přičemž jeho cena je skutečně lákavě nízká. Tento rybářský stojan na pruty nabízí spoustu místa až pro 3 udice, variabilní nastavení polohy nebo velmi nízkou váhu. A to vše za nepřekonatelnou cenu! Pokud sháníte šikovný stojan na pruty, podívejte se na ten od firmy Delphin. Neprohloupíte!

 

Stojan Delphin Rod Pod Bronx

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní stojan od slovenské firmy Delphin! Tento rybářský stojan vás upoutá hned z několika důvodů. Zaprvé: Stojan Delphin Rod Pod Bronx je k dostání za fakt luxusní cenu! Za tyhle peníze budete shánět podobný stojan na pruty v takové kvalitě opravdu jen horko těžko. Zadruhé: I když je tento stojan levný, je perfektně všestranný – nabízí špičkovou stabilitu, velmi nízkou váhu a spoustu místa až pro 3 pruty. Luxus!

Výška stojanu jde pochopitelně díky teleskopickým nohám nastavit – od 40 do 75 centimetrů. Nastavit lze i délku stojanu – od 80 do 130 centimetrů. Tahle všestrannost je perfektní a dovoluje nastavení ideální polohy stojanu na nejrůznějších terénech. Díky nastavení výšky a délky tak rybář může pohodlně chytat i na strmějším břehu.

Na tomto stojanu milujeme ještě jednu věc – konstrukci. Rybářský stojan Delphin Rod Pod Bronx je vymyšlen tak, aby po složení zabíral jen minimum místa. Navíc, konstrukce je opravdu jednoduchá, díky čemuž stojan okamžitě postavíte i sbalíte. Tohle je super! A nesmíme zapomenout ani na parádní design. Tmavé zbarvení vypadá nenápadně, přitom nesmírně elegantně.

Rybářský stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz. Jedná se o velice povedený stojan na pruty, který zaručuje perfektní vlastnosti, přitom jeho cena je skutečně „lidová“. Tento rybářský stojan od firmy Delphin opravdu doporučujeme!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -