DomůAkční nabídkaVýprodej bivaků pro rybáře: Ušetřete až 4000 korun! Máme poslední kusy!

Výprodej bivaků pro rybáře: Ušetřete až 4000 korun! Máme poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej některých modelů bivaků od firmy Prologic. Jedná se o velice populární modely bivaků pro rybáře, které nabízí perfektní vlastnosti a vysokou kvalitu. Nyní si můžete tyto vybrané modely bivaků pořídit za výrazně nižší cenu. U některých ušetříte až 4000 korun! Ale pozor! Tento totální výprodej bivaků pro rybáře je množstevně omezen! V regálech leží poslední kusy za zvýhodněnou cenu. Proto nepropásněte šanci na výhodný nákup…

 

Bivak pro rybáře Prologic Commander Frame X1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární bivak pro rybáře od společnosti Prologic. Tento bivak si zamilovali rybáři po celé Evropě zejména díky jeho kvalitní konstrukci a TOP plášti, který vydrží i ty nejtvrdší podmínky u vody. Ano, plášť bivaku je vyroben z velmi kvalitního materiálu Storm Safe Tex, který má unikátní povrchovou úpravu, díky čemuž tento bivak nabízí neuvěřitelnou voděodolnost 10 000 mm vodního sloupce! Tohle je extrémně důležitý parametr, který slibuje bezproblémový pobyt u vody v maximálním pohodlí i v těch nejhorších podmínkách u vody. Bomba!

Další obrovskou předností bivaku pro rybáře Prologic Commander Frame X1 je jeho konstrukce. Ta je vyrobena z velmi lehkých slitin, které ale nabízejí neuvěřitelnou odolnost. Bivak je díky tomu velice lehký, přitom jeho konstrukce dovoluje pobyt i v opravdu silném větru. A ještě něco! Díky jednoduché konstrukci tento rybářský bivak okamžitě postavíte, je proto naprosto geniální pro krátkodobé nebo víkendové pobyty u vody. Super!

Normálně tento bivak stojí téměř 10 000 korun. Použité materiály jsou skutečně TOP! Ale! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá akce, díky kterému tento bivak seženete o tisíce korun levněji! Tak si pospěšte…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak pro rybáře Prologic Frame-X Bivvy 1 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další velmi populární bivak od společnosti Prologic,který je nyní na rybářském e-shopu PARYS k dostání za libovou cenu! I tento bivak má zajímavou konstrukci ve tvaru písmena X. V čem je dobrá? Právě tato konstrukce zaručuje okamžité postavení bivaku, přitom její stabilita je právě díky tomuto tvaru opravdu úžasná! Bivak bez nejmenších obtíží vydrží i silný vítr u vody. Tohle ocení každý rybář!

Tento bivak nabízí i zajímavý prostor o rozměrech 260x210x145 centimetrů. Tudíž se pod střechu bez nejmenších obtíží vleze lehátko i s další batožinou, kterou je nutné mít v suchu. Paráda! Bivak pro rybáře Prologic Frame-X Bivvy 1 Man má kvalitní plášť z materiálu 210D, který slibuje výbornou odolnost i v silném dešti.

Pokud hledáte TOP bivak na krátkodobé nebo víkendové pobyty u vody, pak sáhněte po tomto! Nabízí perfektní konstrukci, nízkou váhu, vysokou kvalitu. A nyní je k dostání za fakt libovou cenu! Tuhle šanci nepropásněte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -