skingbranding-banner

VÝPRODEJ: Brutální slevy na špičkové umělé nástrahy! Ušetřete až 70%!


Zahájení dravců je za dveřmi! Proto si rybářský e-shop PARYS pro milovníky lovu dravců připravil jedinečnou slevovou akci! Jen nyní si tady můžete obstarat špičkové umělé nástrahy na dravce od renomovaných výrobců. K dostání jsou TOP nástrahy od takových firem, jako jsou Savage Gear nebo FOX Rage! A slevy jsou opravdu obrovské! U některých nástrah ušetříte až 70%!!! Upozorňujeme, že počet zlevněných produktů je značně omezen!

Na e-shopu PARYS je momentálně k dostání nespočet umělých nástrah nejrůznějších druhů, tvarů a barev. Stačí si jen vybrat! Přesto, my jsme v tomto množství nalezli několik TOP favoritů, které vám doporučujeme „všemi deseti“. O jaké nástrahy jde?

 

Gumová nástraha Savage Gear 3D Line Thru Pike

Výrobek je k dostání na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je naprosto geniální nástraha na obrovské štiky. Je moc dobře známo, že štiky jsou agresivní predátoři. Navíc, jedná se o silně teritoriální dravce, kteří si velmi tvrdě brání jejich území před jinými dravci. Proto pokud chcete vyprovokovat každou štiku k útoku, chytejte na jejího největšího potravního konkurenta – jinou štiku.

Tato nástraha je naprosto dokonalá imitace malé štiky, která skutečně vypadá jako živá. Navíc, díky špičkovým materiálům má tato nástraha naprosto bezchybný a přirozený pohyb ve vodě. Z toho se tají dech! Není proto divu, že jen málokterá štika v úkrytu zůstane při setkání s touto nástrahou v klidu. Tohle je TOP nástraha na štiky! Doporučujeme!!!

 

Gumová nástraha FOX Rage Wobble Repicant Super Natural Perch

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejpopulárnějších nástrah posledních dravcových sezón. Proč? Tato gumová nástraha od věhlasné společnosti FOX Rage má naprosto geniální zpracování. Dokonale realistický vzhled vdechuje této „gumě“ život. Nástraha prostě vypadá jako živá rybka! K celkovému „dojmu“ přispívá i chod nástrahy. Robustnější ocas vytváří ve vodě zajímavé vibrace, které nepřehlédne žádný dravec. Vibrace nástrahy jdou i zesílit – stačí tahat rychleji.

Gumová nástraha od firmy FOX Rage má i oblíbenou „kostru“. Na hřbetu je velký háček, na břiše pak trojháček. Díky tomu je zásek do tvrdé dravčí tlamy přesný a úspěšný. Velkým plusem je i „zapínání“ nástrahy na hlavě. Právě díky tomu má nástraha velmi dobrou polohu při vedení, takže nezachytává za podvodní překážky na dně (ťukne do nich hlavou, ne háčkem). Tato gumová nástraha je dalším favoritem pro lov dravých ryb!

 

Wobler Savage Gear 4Play Herring Swim&JerkSS Blue Magic Shad

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu

Unikátní trojdílný wobler, který má naprosto dokonalý chod. Díky více spojům tento wobler vypadá jako živá ryba! Navíc, tento wobler vydává i silnější vibrace, které lákají dravce k útoku. Velkou zbraní (konkrétně u tohoto modelu) je i velmi křiklavé zbarvení. Wobler je tak vhodný například do podkalených vod, anebo při chytání v horší viditelnostních podmínkách.

Chytrou vychytávkou je i dvojí „zapínání“ nástrahy. Woblera buďto můžete připnout za hlavu z vrchu nebo zepředu. Toto rozdílné zapínání následně ovlivňuje chod nástrahy. Wobler je vybaven i velmi ostrými trojháky, díky kterým je zásek do tvrdé dravčí tlamy úspěšný!

 

Výprodej umělých nástrah na PARYS!

Toto byla jen malá ukázka zlevněných nástrah na e-shopu PARYS. K vidění je toho ale mnohem více. Chcete si vybrat jinou nástrahu, která bude splňovat vaše požadavky a přání? Teď máte jedinečnou šanci! Nakupujte výhodně!

Přehled zlevněných umělých nástrah ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 1911x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4529x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5760x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.