Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Kapraři pozor! Našlapané lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

VÝPRODEJ: Kapraři pozor! Našlapané lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej špičkových produktů od renomované společnosti FOX. Rybáři nyní mají možnost sehnat skutečně parádní kousky za super nízké ceny! Tak například: Milovníky kaprařiny jistě zaujme perfektní lehátko se spacákem ZDARMA za fantasticky nízkou cenu. Připomínáme, že se jedná o výprodej, další kusy nebudou v budoucnu k dispozici. Pospěšte si! Nenechte si upláchnout jedinečnou šanci na výhodný nákup! Získejte našlapané lehátko od firmy FOX se spacákem ZDARMA!  

 

Lehátko Fox Warrior II 6 Legged XL Bedchair + spacák ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní lehátko od firmy FOX! Co je na něm nejlepší? Rozměry! Plocha lehátka je 220 x 110 centimetrů. Všimněte si hlavně té šířky! Ta rybářovi zaručuje obrovskou plochu pro klidný a ničím nerušený spánek. Rybáře nikde nic netlačí ani nesvírá. Dejte na nás! Široká matrace je základem pro sladký a bezstarostný spánek u vody!

Toto lehátko má 6 nohou konstrukci. Nosné nohy mají otočné patky pro větší stabilitu i na nerovném povrchu. Patky jsou krásně široké, takže slibují skvělou stabilitu i na měkčím terénu, například na bahnitém podkladu. Toto lehátko je opravdu výbornou rybářskou postelí za super nízkou cenu!

A navíc! K lehátku dostanete i spacák FOX Warrior XL zcela ZDARMA! Tento rybářský spací pytel naprosto dokonale pasuje k výše představenému lehátku. Jedná se o rybářský spacák, který je vyroben z příjemného materiálu, který zaručuje maximální tepelný komfort. Spacák FOX Warrior XL jde k lehátku zafixovat díky převlekům na nohou a u hlavy. Jedná se o perfektní spací pytel pro rybáře, který dostanete k lehátku ZDARMA!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Podzimní výprodej na Parys.cz: Slevy až 85%!!!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probáhá podzimní výprodej rybářského vybavení! Jen nyní si můžete obstarat nejrůznější potřeby pro rybáře od věhlasných společností! Vyberte si zlevněné produkty od takových firem, jakými jsou FOX, FOX RAGE, NASH, Savage Gear, SHIMANO a mnoho dalších! Nepropásněte šanci na výhodný nákup!

Kompletní nabídku zlevněného zboží si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -