Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Kapraři pozor! Velké slevy na luxusní rybářská lehátka! Ušetřete až 1500...

VÝPRODEJ: Kapraři pozor! Velké slevy na luxusní rybářská lehátka! Ušetřete až 1500 korun!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá extrémně výhodný výprodej! Právě na tomto rybářském e-shopu můžete koupit nadupané rybářské lehátko za super nízkou cenu s obrovskou slevou! Ušetřete až 1500 korun! Neprováhejte vaši šanci na velice výhodný nákup! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej, počet lehátek je značně omezen – přesněji, na skladě je posledních 5 kusů!!! Takže kdo dříve přijde, ten dříve pohodlně odpočívá na rybách…

 

Rybářské lehátko Starfishing Deluxe Comfort

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tak tohle je ONO! Super lehátko od firmy Starfishing, které je momentálně dostupné za super nízkou cenu. Kromě super nízké ceny toto lehátko nabízí opravdu TOP vlastnosti! Tak předně: Všimněte si rozměrů – ty jsou 210x90x40 centimetrů. Hlavně ta šířka lehátka je extrémně důležitá! Díky pořádně šířce se na lehátku pohodlně převalíte, nikde vás nebude nic tlačit, ani „svírat“. Věřte nám – vsaďte na širší lehátko, které nabízí opravdu luxusní komfort!

Obrovskou předností tohoto lehátka je i jeho konstrukce. Lehátko Starfishing Deluxe Comfort má 8 nohou, takže má vysokou stabilitu na téměř jakémkoliv povrchu. A hlavně! Na lehátko si můžete sednout i na jeho zadní část a nemusíte se obávat převrhnutí, tak jako u lehátek s 6 nohama. Konstrukce lehátka je bytelná, nosnost činí 150 kilogramů!

Na tomto lehátku milujeme i možnost odepínatelné matrace. Ano, vnitřní prostor lehátka je vybaven příjemnou a teplou matrací, kterou můžete při horkých dnech u vody jednoduše odepnout. Super! Tohle lehátko pro rybáře je opravdu TOP!

Upozorňujeme, že se jedná o výprodej! Na skladě je posledních 5 kusů!!! Takže na nic nečekejte a pospěšte si, než vám někdo tohle luxusní rybářské lehátko „vyfoukne“!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Výprodej rybářských lehátek na PARYS.cz

Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně zlevněná i jiná rybářská lehátka. Za super ceny si můžete obstarat samotná lehátka pro rybáře, anebo oblíbené akční sety rybářské lehátko + spacák. Vše za super ceny!

Zlevněná lehátka si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -