Domů Akční nabídka VÝPRODEJ LEHÁTEK: Nadupaná rybářská postel za pár korun! Obrovské pohodlí za nepřekonatelnou...

VÝPRODEJ LEHÁTEK: Nadupaná rybářská postel za pár korun! Obrovské pohodlí za nepřekonatelnou cenu!

- Reklama -

Rybáři pozor! Nenechte si ujít podzimní výprodej rybářských lehátek od firmy Carp Spirit na rybářském e-shopu PARYS. Právě v tomto rybářském obchodě si můžete obstarat luxusní rybářské lehátko za vynikající cenu! Za podobné peníze takové lehátko v takové kvalitě budete shánět jen těžko! Všimněte si hlavně rozměrů tohohle lehátka, které slibují maximální pohodlí. Připomínáme, že se jedná o výprodej! Zásoby se velice rychle tenčí, proto dlouho neotálejte s rozhodováním! Kdo dříve přijde, ten dříve pohodlně leží u vody za super nízkou cenu!

 

Rybářské lehátko Carp Spirit In Line Bed Chair

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tak tohle je ono! Parádní lehátko od firmy Carp Spirit, které je dostupné za fantasticky nízkou cenu! Takhle: Za tyto peníze seženete základní lehátka s velmi úzkou matrací. A právě matrace tohoto lehátka Carp Spirit In Line Bed Chair nabízí opravdu zajímavé rozměry! Hlavně šířka stojí za povšimnutí! Šířka lehátka je 90 centimetrů, což je rozměr, který slibuje pohodlné spaní. Rybář se může v klidu převalit, nikde ho nic netlačí ani nesvírá. Tohle je super!

Naprosto dokonalá je matrace. Kromě zmíněné šířky, která zaručuje velmi pohodlný spánek (dejte na nás – šířka je opravdu důležitá!), nabízí matrace další super vlastnosti. Jako například vyztužení ve středové části, díky čemuž se z lehátka pohodlně vstává. Matrace je zhotovena z prošívané tkaniny Cordura 500D, což zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání u vody. A ještě něco! Lehátko nabízí i ochranný povlak pro snadné smývání bahna.

Co se týče konstrukce lehátka, tak ta je skutečně bytelná. Však taky, lehátko bez nejmenších obtíží unese i 150 kilogramového rybáře. Super! Lehátko je pochopitelně polohovatelné. Teleskopické jsou nohy v rozsahu od 37 do 47 centimetrů. A také část v úrovni polštáře od 37 do 53 centimetrů. Jedinou nevýhodou tohoto lehátka je, že má jen 6 nohou. Ale i přesto, tohle je rybářská postel, do které se zamilujete…

Upozorňujeme, že se jedná o výprodej! Lehátko za tuto akční cenu bude k dostání jen omezenou dobu! Neprováhejte šanci na extra výhodný nákup!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ na Parys.cz

Mrkněte na hromadu dalších zlevněných produktů, které jsou k dostání na rybářském e-shopu PARYS za naprosto nepřekonatelnou cenu. Vyberte si našlapaný prut, naviják, křeslo, signalizátory, oblečení a mnoho dalšího za výprodejové ceny!

Na zlevněné produkty mrkněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -