Domů Novinky Jakub Vágner spustil registraci do závodu na Nových Mlýnech! Startovné je 36 000...

Jakub Vágner spustil registraci do závodu na Nových Mlýnech! Startovné je 36 000 korun

- Reklama -

Závod Stairs2Hell, jehož jednou z hlavních tváří je i známý rybář Jakub Vágner, spustil registraci na ročník 2019. Vzhledem k tomu, že třetí ročník populárního závodu na Nových Mlýnech se bude tentokrát konat až v říjnu, očekává se veliký zájem závodníků. A to zejména proto, že právě říjen patří k TOP měsícům pro lov velkých kaprů na Novomlýnské nádrži. Hlavní výhrou bude hotovost v hodnotě 20 000 eur!   

Rybářský závod Stairs2Hell si jen za dva uplynulé ročníky vydobyl vysoké renomé u rybářských závodníků. A to zejména díky perfektní organizaci, kterou zúčastnění závodníci hodnotili velice kladně. Navíc, k atraktivitě celého závodu u široké rybářské veřejnosti přispívá i zvolená lokalita – závod Staies2Hell se totiž koná na Novomlýnské nádrži, která patří k nejlepším revírům v České republice.

V minulých dvou ročnících mohlo některé rybáře odradit to, že se závod konal v srpnu. Tedy v období, které na jihu Moravy zaručuje pekelné podmínky. Týdenní pobyt na ostrém slunci, ještě k tomu na betonovém nebo asfaltovém povrchu, bez možnosti se schovat někde do stínu, to je opravdový extrém! Jenže v roce 2019 bude všechno jinak!

Organizátoři závodu Stairs2Hell oznámili, že třetí ročník tohoto závodu se odehraje až v říjnu – konkrétně od 5. do 12. 10. 2019. A to musí zpozornět každý milovník kaprařiny! Právě říjen je totiž jedním z nejlepších měsíců pro lov kaprů na Novomlýnském jezeře. Teplota vody už není tak vysoká, aktivita ryb je značně vyšší. A navíc berou i ti skutečně největší kapři z Pálavy! Tohle je lákadlo jako hrom! I právě proto se očekává, že zájem o třetí ročník bude vyšší. A to nejen ze strany českých kaprařů, ale i těch ze zahraničí.

Tak co, pojedete?

Stairs2Hell 2019

Termín: od 5. do 12. 10. 2019

Lokalita: Novomlýnská nádrž (Dyje 5)

Startovné: 36 000 Kč

Hlavní výhra: 20 000 eur

Registrace: stairs2hell.cz

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -