Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Luxusní nástrahy na kapry za pár korun! Využijte super slevu! Poslední...

VÝPRODEJ: Luxusní nástrahy na kapry za pár korun! Využijte super slevu! Poslední šance!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS probíhá posledních pár hodin (do dnešní půlnoci) slevová akce! Stačí před objednávkou použít slevový kód VYLOVSKLADU a rybář dostane velice zajímavou slevu! Mezi zlevněné zboží patří například i velice oblíbené nástrahy na kapry od renomovaného výrobce JET FISH. Akce platí pouze do dnešního pátku (14. 9. 2018). Proto na nic nečekejte a využijte poslední příležitost na super nákup! Slevový kód se vztahuje pouze na zboží, které je označeno štítkem „slevový kód“.

UPOZORNĚNÍ: Ceny na e-shopu PARYS jsou uvedené BEZ SLEVY!!! Sleva se aktivuje až v košíku po zadání kódu VYLOVSKLADU. Akce platí pouze do tohoto pátku 14. 9. 2018 a jen na označené zboží štítkem „slevový kód“.

 

Rohlíkové boilies JET FISH

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejpopulárnějších rohlíkových boilies na rybářském trhu. Toto rohlíkové boilies od firmy JET FISH si získalo mezi rybáři velkou oblibu zejména díky vysoké kvalitě. A ještě něco! Rohlíkové boilies JET FISH je k dostání v celé řadě příchutí. Mezi ty nejoblíbenější patří švestka/scopex, losos, jahoda nebo chilli. Na výběr je ale z mnoha dalších příchutí!

Velkým plusem tohoto rohlíkového boilies je to, že je napuštěno opravdu atraktivními esencemi, které ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. Rohlíkové boilies je ještě dále zatraktivněno například betainem a aminokyselinami. Tohle mají kapři rádi!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies JET FISH Premium

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výhodná sleva se vztahuje i na velice oblíbené boilies Premium. Toto boilies je mezi rybáři velice oblíbené proto, že je dostupné v celé řadě příchutí. K těm nejpopulárnějším patří – oliheň, krab a losos. Velké „plusové body“ si tato nástraha získala i díky nízké ceně!

Boilies obsahuje celou řadu atraktivních surovin, které ve vodě fantasticky „pracují“. Tak například: Část atraktorů je uvnitř kuličky boilies, další část potom na jejím povrchu. Díky tomu toto boilies „pracuje“ ve vodě podstatně delší dobu. Boilies JET FISH Premium ve vodním prostředí vytváří nádherně silnou pachovou stopu, navíc vypouští i drobné částečky, které lákají ryby k záběru. Toto boilies je opravdu povedené!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -