skingbranding-banner

WCM 2018 na Orlíku: Výhra více jak 1 000 000 korun putuje do Anglie! Nejlepší Češi na 4. místě


Na Orlíku dneska skončil letošní ročník World Carp Masters. A byl to závod jako řemen! Po hodně urputném boji zlato získává anglický tým, druzí skončili Nizozemci a třetí Poláci. Na fantastickém 4. místě skončil nejlepší český tým ve složení Martin Kazda a Ondřej Koleška. Do TOP 10 se probojovaly hned 4 týmy s českými barvami. Medaile byly pro naše týmy opravdu blízko! Ale s odstupem času sami závodníci jistě docení, že se i bez nich postarali o obrovský úspěch! Chlapi, RESPEKT!!!

Tučnou výhru přesahující 1 000 000 korun si z Orlíku odvezou Angličané Mark Bines a Michael Wisken. Tento tým byl ještě včera pod stupni vítězů, konkrétně na 4. místě. Ovšem po skvěle zvládnutém finiši se jim nakonec podařilo ulovit 4 bodované kapry o celkovém součtu 54,10 kilogramů. Fantastický výkon!

Výbornou kaprařinu předvedli i Nizozemci Arjen Uitbeijerse a Henk Voskuilen. Tohle „tulipánové“ duo skončilo za rozjetými Angličany jen o necelých 2,5 kilogramů. Ten rozdíl byl opravdu těsný! S poměrně výraznější ztrátou na první dva týmy skončil polský tým ve složení Marcin Kosz a Bartlomiej Czechowicz. Poláci dokázali ulovit kapry o celkové hmotnosti 45,10 kilogramů. A po zásluze jim patří 3. příčka.

Fantastické 4. místo čekalo na českou dvojici Martin Kazda a Ondřej Koleška. Luxusní výkon! Tito závodníci byli dlouhou dobu na nižších pozicích a nemohli se “vydrápat” nahoru. Nakonec se to ale povedlo! Tohle byl prostě skvělý výkon, který si zaslouží velké uznání! Celkové skóre nejlepšího českého týmu činí 42 kilogramů. Super práce!

Naprostými „miláčky rybářského národa“ se pak staly ještě dva české týmy, které skončily na 6. a 7. místě. Petr Poláček s Michalem Bernardem (6. místo) a Petr Janšta s Jaroslavem Hussem (7. místo) nakonec na vytoužené medaile nedosáhli. Ale! Tyto dva týmy celou dobu předváděly skvělou kaprařinu, která bavila! A kdy jim fandil snad celý rybářský internet. Pánové, děkujeme za zážitek! Příště to už vyjde…

Elitní TOP 10 uzavírá další český tým. Ondřej Kopačka a Lukáš Frejka ukázali velice bojovného ducha a nakonec dokázali vydobýt suprové 10. místo. I těmto závodníkům gratulujeme k výbornému výkonu.

World Carp Masters 2018 na Orlíku končí. Byl to obrovský zážitek plný krásných úlovků a dechberoucích zvratů. Doufejme, že se zde líbilo jak zahraničním, tak i domácím závodníkům, a že tato luxusní akce na Orlíku zakotví. Těšíme se na další ročník!

Poznámka: Konečné pořadí…

Zdroj: World Carp Masters

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

NON-STOP rybaření 2019: Kde všude mohou rybáři chytat 24 hodin?

admin | přečteno: 6984x | 20.03.2019 | 6 komentářů

Rybaření non-stop na českých svazových vodách má obrovskou popularitu. A …

NASAZOVÁNÍ RYB: Tuny kaprů zamířily do Labe! Nasazuje se po celé republice! Kde všude?

admin | přečteno: 1603x | 20.03.2019 | Žádné komentáře

Nová sezóna se začíná rozjíždět na plné obrátky! A to …

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete do vedení ČRS? Svaz hledá nového jednatele!

admin | přečteno: 283x | 19.03.2019 | Žádné komentáře

Český rybářský svaz hledá nového jednatele! Na oficiálním webu Rady …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.