DomůNávnady a nástrahyPro začátečníky: Namáčení boilies! Jak nejjednodušeji „nastartovat“ krmné boilies na kapry?

Pro začátečníky: Namáčení boilies! Jak nejjednodušeji „nastartovat“ krmné boilies na kapry?

- Reklama -

Krmné boilies patří k nejoblíbenějším návnadám pro přilákání kaprů na lovné místo. Krmné boilies je výborné v tom, že jeho kvalita je opravdu zajímavá, přičemž dnešní ceny nejsou nijak drastické. A hlavně! S krmným boilies lze spustit masivnější krmnou kampaň, která většinou přinese zajímavé výsledky u vody. Jak nejrychleji „zatraktivnit“ krmné boilies? Zkuste vodu z daného revíru!

Tenhle fígl je znám již desetiletí. Ale pořád funguje! Jde o to, že voda „nastartuje“ boilies k „práci“. Přičemž rybář se teprve chystá k samotnému lovu nebo zrovna buduje bivak pro pobyt u vody. Takto „nastartované“ boilies pro krmení začne okamžitě po dopadu na dno „pracovat“. Naprosto jednoduchý trik používají kapraři s velkou oblibou. Pro namáčení krmného boilies je určitě nejvhodnější používat vodu z daného revíru.

Pochopitelně, „nastartování“ boilies ve vodě napomůže k tomu, že návnada bude mít měkčí povrch. To samozřejmě výrazně přispívá k uvolňování atraktivních látek z boilies. Ale zároveň je to také vynikající pro absorpci dalších atraktivních složek. Proto je vhodné do namáčeného boilies nalít i nějaký tekutý atraktor. A vše nechat odležet – na desítky minut, hodiny nebo rovnou na celý den (záleží na době rozpadu kuliček).

Samozřejmě délka namáčení se odvíjí podle toho, jaké boilies máme k dispozici. Pokud krmíme kuličkami s rychlou dobou rozpadu, pak není nutné dlouhé namáčení. Jestli ale krmíme vytvrzeným boilies na ty největší kapry, pak můžeme kuličky namáčet i den. Vodu z odleženého boilies nevylívejte! Je to velmi atraktivní tekutina! Suma sumárum: Tenhle jednoduchý trik prostě vyzkoušejte! Budete mít lepší krmné koule…

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -