Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Nadupané pruty na feeder s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

VÝPRODEJ: Nadupané pruty na feeder s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Pruty na feeder MATRIX patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyto udice jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, díky kterým mají pruty na feeder MATRIX naprosto dokonalou akci. Tu rybář ocení nejen při nahazování, ale i při zdolávání. Tyto feederové pruty se geniálně „chovají“ při zdolávání ryby, takže rybář si vychutná každý okamžik naplno. Nyní jsou pruty na feeder k dostání s hodně zajímavou slevou! Ale bacha! V regálech jsou poslední kusy, které po vyprodání nebudou za tyto luxusní ceny již k dostání…

Kdo by neznal značku MATRIX? Jedná se o feederovou odnož věhlasné společnosti FOX, která je producentem TOP vybavení na kapry. A stejnou kvalitu a preciznost tahle firma přenesla i do feederové divize. Díky tomu si tak rybáři mohou obstarat špičkové pruty, navijáky, navazovací materiály, háčky, bižuterii a další věci v obrovské kvalitě za rozumné ceny. Nyní jsou k dostání tyto špičkové udice od značky MATRIX za zvýhodněné ceny…

 

Prut na feeder MATRIX Method Master

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní prut na feeder, který je nyní k dostání na e-shopu PARYS za opravdu hodně zajímavou cenu! Tento prut má délku 3 metry a gramáž 20 až 50 gramů. Udice je tak vhodnější pro chytání na menších stojácích a tekoucích vodách. Přesto! I když na tuto udici zapnete opravdu pořádnou rybu, prut si s ní bez nejmenších potíží spolehlivě poradí.

Prut na feeder MATRIX Method Master má perfektní akci, kterou získal díky spodnímu dílu prutu. S prutem se velice dobře nahazuje i zdolává. Blank udice je osázen kvalitními SiC očky, která jsou rozmístěna tak, aby nimi procházel navazovací materiál při nahození bez přebytečného tření. Díky tomu naše montáž s krmítkem lítá opravdu daleko.

Musíme říct, že když se vám na tento prut podaří zapřáhnout kapra, je zdolávání s touto udicí opravdu velkým zážitkem. A o to přeci jde! Prut MATRIX Method Master je nyní k dostání za opravdu hodně libovou cenu. Ale bacha! V regálech leží poslední zlevnění kusy. Nenechte si ujít skvělou příležitost pro výhodný nákup TOP prutů na feeder…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Prut na feeder MATRIX Horizon XC Class

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud hledáte ideální prut na feeder, se kterým budete schopni nahazovat opravdu daleko, pak se podívejte na tento! Jedná se o geniální model feederové udice od značky MATRIX, který je uzpůsoben právě pro daleká nahazování. K dalekým hodům přispívá jak délka 3,8 metrů, tak i perfektní rychlá akce. Navíc, k dalekým hodům výrazně přispívají i zvětšená očka, ve kterých probíhá jen minimální tření.

Na tomto prutu každého rybáře zaujme tenký a lehký blank, který je zhotovený z modulovaného uhlíku. Právě tento materiál zajišťuje perfektní vlastnosti jak při nahazování, tak i zdolávání ryby. Navíc, tento materiál je kromě odolnosti a pevnosti, také krásně lehký. Super!

Tento prut na feeder MATRIX má nádhernou korkovou rukojeť s EVA prvky. Díky použitým materiálům se udice velice dobře drží i za deště, anebo prostě v případech, kdy má rybář mokré ruce. A hlavně! Ten korek vypadá fakt dokonale! Na prutu naleznete i kvalitně zpracované sedlo navijáku, do kterého pohodlně připevníte i větší naviják. Přeci jen, právě větší navijáky na feeder budete při rybaření s tímto prutem používat.

K prutu dostanete 2 špičky (1,5 oz a 2 oz). Tyto špičky jsou použitelné jak pro pruty Horizon Carp, tak i pro modely XS. Jestli hledáte kvalitní prut na feeder, se kterým budete nahazovat opravdu daleko, pak se podívejte na tento! Je fakt skvělý!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Prut na feeder MATRIX Horizon Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální prut na feeder od značky MATRIX, který okamžitě zaujme rybáře jeho blankem. Udice má základ ve vysoce modulovaném uhlíku, což je materiál, který se vyznačuje obrovskou pevnosti a odolností, přitom ale i nízkou váhou. Díky tomu má tato udice naprosto dokonalé vlastnosti jak při nahazování, tak i zdolávání ryby. Blank je luxusně štíhlý a rychle ujímaný s rychlou akcí.

K dokonalým vlastnostem při lovu výrazně napomáhají i prémiová očka, která vedou navazovací materiál při nahození bez přebytečného tření. Výsledkem jsou tak daleké náhozy i s poměrně lehkým krmítkem a malým množstvím návnady v něm.

K tomuto prutu na feeder dostanete 3 špičky (1oz, 1,5 oz a 2 oz). Tyto špičky jsou použitelné jak pro pruty XC, tak i XS. Další velkou předností je i nádherně zpracovaná korková rukojeť, která se velmi pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. A korek prostě vypadá nádherně! Na rukojeti nalezneme i EVA prvky. Samozřejmostí je i pevné sedlo, které spolehlivě udrží i větší naviják na feeder.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -