Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper se slevou přes 1000 korun! Ušetřete!

VÝPRODEJ: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper se slevou přes 1000 korun! Ušetřete!

- Reklama -

Nahazovací echoloty patří k obrovským hitům posledních několika sezón. Na nahazovacím echolotu je prostě boží to, že nepotřebujete člun. Ne! Echolot jen připnete na udici a nahodíte. A pak jednoduše na mobilu sledujete, co se skrývá před vámi pod hladinou. Jednoduché, extrémně rychlé, a vlastně i levné. Ano! Na rybářském trhu je v současnosti hned několik levných nahazovacích echolotů. A my si dneska jeden z nich podrobněji ukážeme. Jde o nahazovací echolot od renomované společnosti Deeper…

 

Nahazovací echolot Deeper Start Fishfinder

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající nahazovací echolot od renomované společnosti Deeper, která patří k předním producentům nahazovacích echolotů na rybářském trhu. Tento echolot je mezi rybáři oblíbený zejména proto, že je dostupný za opravdu hodně zajímavé peníze. Za super nízkou cenu dostanete chytrou věcičku, která vám pomůže s poznáváním nových vod během několika okamžiků.

Ano! Tu situaci zažil každý rybář: Stojíte na břehu neznámé vody a prostě nevíte, kde je to nejlepší místo. Tenhle echolot vám to řekne. Ihned! Na echolotu velice ceníme to, že ukazuje data o velikosti ryby, a také o hloubce, ve které se ryby nachází. Dále se nám líbí celková grafika – díky ní je jasně viditelný charakter dna, které se rozprostírá před vámi. Samotné uživatelské rozhraní je pak velice jednoduché a snadno pochopitelné. To výrazně napomáhá k jednoduššímu ovládání. Super!

Přenos dat ze sonaru do mobilního telefonu probíhá s pomocí Wi-Fi signálu. Tento signál je u těchto technologií osvědčený díky spolehlivosti a rychlosti. Sonar skenuje vodní prostředí v záběru 40 stupňů, a maximálně měřená hloubka dosahuje 50 metrů. Tohle je dostačující na většinu našich vod!

Pár technických údajů: Frekvence je 120 kHz, kužel paprsku má 40 stupňů, frekvence skenování činí 10 skenů za sekundu. Echolot je kompatibilní s iOS 11.0 a Android 4.4 pro novější verze zařízení. Baterie má výdrž 6 hodin. Doba nabíjení baterie se pohybuje okolo 2,5 hodiny.

Tento echolot je skutečně velmi užitečným pomocníkem pro každého rybáře. Ať už se vydáte na rybník s feederovými pruty, anebo půjdete na řeku s přívlačovým prutem, tenhle sonar vám pomůže k bohatému úlovku. Velice rychle najdete atraktivní překážky a vypátráte rybí hejna. Do tohohle echolotu se skutečně zamilujete!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Nahazovací echoloty Deeper za nejnižší ceny na Chyť a pusť

Nahazovací echoloty jsou velmi oblíbenými rybářskými společníky. Díky nahazovacímu echolotu velice rychle zjistíte ty informace, které jsou pro úspěšný rybolov zcela zásadní. K nejvíce renomovaným firmám patří společnost Deeper, která se dlouhá léta těmto typům echolotů věnuje. Výsledkem jsou skvělé mašinky, na které se rybář může vždycky spolehnout. Prohlédněte si kompletní nabídku nahazovacích echolotů Deeper.

Nahazovací echoloty Deeper si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -