skingbranding-banner

SOUTĚŽ: Vyhrajte špičkový rybářský spacák! Stačí odpovědět na jednoduché otázky


Máme tady další soutěž! Rybářský magazín InRybar.cz ve spolupráci s rybářským e-shopem HIKI.cz spustil novou soutěž pro rybáře o špičkový spacák! Připravili jsme si pro vás 3 velice jednoduché otázky, a pokud je správně odpovíte, pak můžete vyhrát parádní spacák pro rybáře Foxtail Dreamline. Ze všech správných odpovědí vybereme jednoho šťastlivce, kterému tento rybářský spacák pošleme. Vyzkoušejte vaše štěstí!

O co se soutěží? O parádní spacák Foxtail Dreamline, který nabízí hodně zajímavé vlastnosti. Spacák má pořádně velké rozměry, takže se v něm velmi pohodlně vyspí i urostlejší rybář, kterého nebude nic svírat ani tahat. Maximální pohodlí zaručeno!

Další velkou předností je také to, že tento spacák vydrží i mrazivé teploty. Takže pokud jezdíte k vodě i v méně teplých měsících, tento spacák určitě využijete. Paráda! Spacák pro rybáře Foxtail Dreamline nabízí ještě celou řadu dalších super vlastností, které zvyšují komfort při pobytu u vody. Super!

A vy teď tento spacák můžete vyhrát! Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky. Ze všech správných odpovědí pak vylosujeme jednoho šťastlivce, kterému tento spacák pro rybáře pošleme.

 

Otázky:

A) Jaká je cena spacího pytle Foxtail Dreamline?

B) Jaké jsou rozměry spacáku Foxtail Dreamline?

C) Do jaké minimální teploty je spacák Foxtail Dreamline určen?

Nápověda: Odpovědi na otázky naleznete ZDE

 

Kam posílat správné odpovědi?

Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu krus@inrybar.cz. Do předmětu e-mailu prosím napište SOUTĚŽ.

Soutěž probíhá od 14. listopadu do 24. listopadu 2019. Vylosování a vyhlášení vítěze proběhne v týdnu od 25. listopadu do 1. prosince 2019. Do soutěže budou zařazeny všechny správné odpovědi poslány v daném soutěžním termínu na danou e-mailovou adresu. Ze všech správných odpovědí bude vylosován 1 výherce.

Jak proběhne vyhodnocení soutěže? Nejspravedlivější je losování. Proto po ukončení soutěže (24. listopadu 2019) dáme všechny správné odpovědi do osudí a budeme losovat. Vylosovaný rybář získá spacák Foxtail Dreamline, kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.

 

Podmínky soutěže

Upozorňujeme čtenáře, že jde o rozbalený rybářský spacák – to znamená – spacák byl použitý a byl testován při recenzování. Spacák byl několikrát u vody, kde byl testován. Jde o nový produkt, na kterém ale může být drobné mechanické poškození (zašpinění, odření atd.)

Na tento spacák se nevztahuje záruka! Při možném poškození při používání u vody nelze nárokovat záruku!

Prohlašujeme, že přijaté e-mailové adresy v rámci soutěže nebudou poskytnuté třetí straně, a po ukončení soutěže budou všechny smazány. V rámci GDPR nebude zveřejněno celé jméno výherce, bude kontaktován soukromou cestou…

Zúčastněním soutěže dáváte souhlas k tomu, že jste obeznámení s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami.

Hodně štěstí!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Masakr! Soutěž o 500 kilo boilies! Vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

admin | přečteno: 13550x | 13.09.2020 | Žádné komentáře

Tohle tu ještě nebylo! Česká rodinná firma KAPRPRO připravila soutěž …

Vyhlášení soutěže o NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

admin | přečteno: 1396x | 13.03.2020 | Žádné komentáře

Revoluční novinka NUTRIGO od české firmy LK Baits byla pořádným …

SOUTĚŽ o revoluční nástrahy NUTRIGO v celkové hodnotě přes 3000 korun!

admin | přečteno: 11144x | 19.02.2020 | 8 komentářů

Rybářský magazín InRybar.cz ve spolupráci s firmou LK Baits spustil novou …

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.