DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Obrovská sleva na nadupaný přístřešek FOX! Ochrana před hnusným počasím za...

VÝPRODEJ: Obrovská sleva na nadupaný přístřešek FOX! Ochrana před hnusným počasím za pár korun!

- Reklama -

Tu situaci zná každý rybář: Sedíte si takhle u vody, když v tom vás přepadne silná bouřka. Během chvíle silný liják promočí veškeré věci, a samozřejmě i rybáře. V takovou chvíli by přišel vhod nějaký úkryt před hnusným počasím. Třeba přístřešek! A právě kvalitní přístřešek do nepříznivého počasí je nyní k dostání na rybářském e-shopu PARYS. A co víc? Na nadupaný přístřešek FOX je super sleva! Obstarejte si spolehlivého „parťáka“ na krátké vycházky k vodě. A buďte stoprocentně skryti před nepříznivým počasím…

Upozornění: Jedná se o výprodejovou akci! Počet zlevněných přístřešků FOX je značně omezen. A po vyprodání zásob nebude tento přístřešek za tuto cenu již k dispozici!

 

Přístřešek FOX Evo Compact

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně geniální přístřešek pro rybáře na krátkodobé vycházky k vodě. Tenhle přístřešek FOX Evo Compact je suprový na jednodenní (ale i delší) vycházky, kdy u vody panuje nepříznivé počasí. Přístřešek je nádherně lehký, takže se nepronese! Navíc, konstrukce přístřešku je velice jednoduchá, takže jej okamžitě postavíte a zase sbalíte.

Mezi velké výhody tohoto přístřešku pro rybáře patří jednoznačně velký prostor. Šířka je 300 centimetrů, hloubka 165 čísel a výška 125 centimetrů. Pod střechu bivaku se tak vleze celá řada věcí – od rybáře na křesílku, až po batožinu, kterou je nutné mít po ruce. Vše je rázem pod střechou, takže chráněno před nepříznivým počasím.

Konstrukce je navržena tak, že je krásně aerodynamická. Takže přístřešek má velkou stabilitu i v hodně silném větru. I když bude u vody panovat silná vichřice, přístřešek to vydrží. K maximální stabilitě přispívají i kotevní lana, která výrazně zvyšují podporu právě v extrémních podmínkách. Přístřešek je například stabilnější než deštník.

Pokud hledáte levný přístřešek, který vám bude spolehlivě sloužit při krátkodobých vycházkách, není co řešit. Tento přístřešek FOX Evo Compact seženete za velmi rozumné peníze. Navíc, k přístřešku si můžete dokoupit i přední panel, který zvyšuje ochranu před nepříznivým počasím a zvyšuje komfort…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Přední panel FOX Evo Compact Solid Front Infill Panel

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Přední panel pro výše představený přístřešek FOX Evo Compact, který je nyní dostupný za několik stovek. Tento panel po připevnění k přístřešku výrazným způsobem zvyšuje ochranu před nepříznivým počasím, a navíc zpříjemňuje pobyt v přístřešku.

Připevnění předního panelu k přístřešku je velice jednoduché. Stačí jen použít zipy a panel k přístřešku připnout. Hotovo! Panel je vyrobený z odolného materiálu, který slibuje vysokou výdrž i v hodně silném dešti. Na panelu je i 6 kotevních bodů, ke kterým dostanete 6 odolných kolíků. Paráda!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -