DomůNovinkyVěhlasná akce pro kapraře je za dveřmi! Přednášku bude mít Karel Nikl,...

Věhlasná akce pro kapraře je za dveřmi! Přednášku bude mít Karel Nikl, Lukáš Krása a další TOP kapraři

- Reklama -

Carp show Moravia 2020 je tady! Už zítra se v kulturním domě v Břeclavi odehraje další ročník této věhlasné akce pro kapraře. Největším lákadlem jsou informačně nabité přednášky předních kaprařů. Na letošním ročníku nebude chybět Karel Nikl, Lukáš Krása a další významné osobnosti česko-slovenské kaprařiny. Kromě programu pro dospělé rybáře je připraven i bohatý program pro děti, a také výstava nejrůznějších novinek od předních kaprařských firem. Přijďte se zítra podívat do Břeclavi!

První přednáška v Břeclavi začne v 9 hodin ráno, a bude ji mít Jaromír Dufek. Tento zkušený kaprař bude hovořit o lokalizaci kaprů na svazových jezerech. Přednáška jistě nabídne celou řadu zajímavých informací. Poté budou následovat dvě přednášky ostřílených kaprařů a majitelů významných firem. V 10 hodin začne přednášet Lukáš Krása a v 11 hodin bude svůj příběh vyprávět Karel Nikl.

Dalšími kapraři, kteří budou na Carp Show Moravia přednášet budou Ivan Fabian, Jiří Sedlák a Patrik Veselý, Milan Výprachtický, David Fořt a Jiří Majer. Už tato sestava zvučných jmen dává tušit, že přednášky budou nabité zajímavými informacemi nejen o lovu kaprů, ale také o lovu amurů. Kompletní rozpis přednášek a nastínění jejich obsahu naleznete na webu Carp show Moravia.

Organizátoři si připravili i program pro děti. I pro ně je připravena řada zajímavých přednášek, kde se děti naučí celou řadu zajímavých informací. Pro děti budou přednášet Erik Voltemar, Michal Gallo, Michal Kudláček, Miloš Švihorík a Michal Danac.

Kromě přednášek bude pro kapraře připravena i populární výstava novinek vybraných značek. Rybáři se mohou těšit na značky NIKL, LK Baits, Carp Servis Václavík, MIVARDI, Chytil, Starfishing, UFO Sinker a mnoho dalších. Rybáři si tak mohou nové produkty nejenže „osahat“, ale také k nim dostanou nejdůležitější informace z první ruky.

INFO: Kompletní informace naleznete na carpshowmoravia.cz

Organizátoři informovali také o tom, že v Břeclavi bude možné podepsat tištěnou petici pro zavedení K80 na Pálavě. Ti rybáři, kteří se chtějí připojit k této iniciativě, mohou podepsat připravenou petici a pomoci tak minimálně k otevření diskuze o ochraně těch největších kaprů na této vyhlášené vodě, která má jméno nejen mezi česko-slovenskými rybáři, ale také mezi těmi zahraničními.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz   

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. To by tam mohl mít přednášku i zmetek Tous (nebo Touš?), aby ostatním zmetkům poradil, jak postupovat v případě zadržení povolenky RS za nedodržování BPVRP. Tam to bude gauner vedle gaunera, Nikl, Krása, jejich „testeři“ a podržtašky, známí převažeči do soukromáků a další giganti té české kaproscény.

  2. Nemám nic proti pouštění mírových ryb, ale proti fanatickému prosazování CH a P. Na toto téma by to tam chtělo taky přednášku. Aby pánové byli připraveni na neodvratný konec tohoto přehnanýho nesmyslu.

    • To asi nehrozí, ale pokud byl přítomen Těšínský a Vágner, jistě proběhla diskuse o výkupních cenách kaprů do soukromáků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -