Domů Novinky Pátrání na Nových Mlýnech: Muž skočil před policejní hlídkou do ledové vody!...

Pátrání na Nových Mlýnech: Muž skočil před policejní hlídkou do ledové vody! Hledají ho potápěči

- Reklama -

Hodně podivný incident se odehrál na Nových Mlýnech. K nádrži u Pavlova jela prověřit oznámení policejní hlídka. V momentě, kdy si jeden muž policistů všiml, skočil do ledové vody. Muže nyní hledají potápěči. Pohřešovaného dokonce hledal i policejní vrtulník, ovšem jeho pomoc zůstala bez výsledku. Podle některých zdrojů muž zmizel asi 100 metrů od břehu…

„Policisté jeli na místo události prověřit oznámení o podivně se chovajícím muži, který se mohl dopustit protiprávního jednání. Pravdivost oznámení je však zatím předmětem dalšího šetření,“ řekl Břeclavskému Deníku mluvčí policistů Petr Záměčník.

Podle všeho na místo oznámení v Pavlově jela policejní hlídka. V momentě, kdy si hlídky všiml jeden muž, skočil před ní do ledové vody Novomlýnské nádrže. Podle některých zdrojů plavec pak v ledové vodě zmizel asi 100 metrů od břehu.

„Zkoušel nějakou dobu v ledové vodě plavat, ale poté zmizel pod hladinou. Na místě zasahoval policejní vrtulník, který však muže nikde nezaznamenal. Na místo události vyjeli policejní potápěči, prohledávají vodu a snaží se najít tělo,“ popisuje mluvčí policistů.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -