Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Špičkové kaprové děličky NASH s obrovskou slevou! Sleva více jak 50%

VÝPRODEJ: Špičkové kaprové děličky NASH s obrovskou slevou! Sleva více jak 50%

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá velice lákavý výprodej nadupaných kaprových děliček od anglické společnosti NASH! Jen nyní si můžete pořídit skvělé kaprové děličky za luxusní cenu s obrovskou slevou! Sleva na zmíněné kaprové děličky NASH je více jak 50%! Ale bacha! Jedná se o výprodej – počet zlevněných kusů je značně omezen – a po jejich vyprodání nebudou tyto děličky za takto luxusní cenu již k dispozici. Takže, kdo dříve přijde, ten dříve chytá s luxusními děličkami NASH!

 

Kaprová dělička NASH KNX Carp Rod Abbreviated

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální prut na kapry, do kterého se okamžitě zamilujete! A to především díky skvělému blanku, který je vyrobený z TOP materiálů! Díky tomu má tento prut naprosto dokonalou akci jak při nahazování, tak hlavně při zdolávání! Rybář tak cítí každý výpad zdolávané ryby. Tohle je neuvěřitelný požitek!

Prut má krásně pohodlnou rukojeť, která se velice dobře drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Žádné prokluzování! Dalším velkým plusem jsou pochopitelně kvalitní očka – ta jsou rozmístěna po blanku tak, aby v nich docházelo k co nejmenšímu tření. Díky tomu tak navazovací materiál při nahození bezproblémově „sviští“, takže hod je mnohem delší. Luxus!

Kaprová dělička NASH KNX Carp Rod Abbreviated je dokonalá jak pro daleké nahazování, tak se s ní velice dobře manipuluje i při vyvážení. Jedná se o jakýsi „univerzál“, který dovoluje nejrůznější taktiky lovu. I proto mají tyto kaprové děličky rybáři tolik rádi!

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na design. Jak už jsme si u produktů od anglických firem zvykli, tak vše je vyladěno do nejmenšího detailu. A tady tyto pruty nejsou žádnou výjimkou! Nádherně černé zbarvení s decentními doplňky vypadá prostě luxusně! Tohle je lahoda pro každé kaprařovo oko! Láska na první pohled!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci na skvělý nákup nadupaných děliček od firmy NASH! Tyhle pruty můžete sehnat s více jak 50% slevou! Ta konečná sleva je nyní fakt luxusní! Ale bacha! V regálech leží poslední kusy – a po jejich vyprodání už nebudou za tuto cenu k dispozici. Pospěšte si!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Anglická kvalita: Doprodej špičkových produktů NASH

Nezapomeňte na to, že na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej luxusního vybavení NASH! Můžete si tak vybrat nejrůznější batohy, tašky, obaly, pouzdra nebo oblečení za naprosto luxusní ceny! Ale zase: Jde o doprodej produktů! Po vyprodání zásob nebudou tyto produkty za tyto nízké ceny již k dispozici! Nenechte si upláchnout skvělou šanci na výhodný nákup!

Zlevněné produkty NASH naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -