Domů Novinky Další gigant! Rybáři ulovili obrovského sumce o délce přes 240 čísel! Rybu...

Další gigant! Rybáři ulovili obrovského sumce o délce přes 240 čísel! Rybu zabili!

- Reklama -

S velkými sumci se roztrhl pytel! Je tomu jen pár dní, co rybářský internet oběhla zpráva o gigantickém sumci, kterého rybáři ulovili nedaleko Košic. A teď Českobudějovický deník píše o sumci, kterého chytili němečtí rybáři na Dunaji u Deggendorfu nedaleko českých hranic. Ryba podle dostupných informací měřila 242 čísel a vážila 84 kilo! Neuvěřitelně nádherný úlovek! Rybáři zdolávali sumce asi hodinu.

Podle německých novin jde o jednoho z největších sumců, kterého rybáři na německém Dunaji chytili. Ano, do absolutního rekordu rybě chybělo asi 20 kilo, přesto i tato ryba stojí za povšimnutí. A to zejména proto, že rybáři začínají poukazovat na to, že německý Dunaj bude v budoucnu patřit k TOP sumcovým revírům v Evropě…

NEPŘEHLÉDNĚTE:  To je SMRAD! Levné boilies KAPRPRO hnijící červ za pár korun!

„K rekordu sumcovi chybělo 20 čísel a 20 kilo,“ řekl německým novinám sumcař Gerhard Sauer. Ten zároveň dodal: „V příštích letech se počítá s kapitálnějšími úlovky i v regionu, protože Dunaj bude teplejší, mělčí a pomalejší.“ Tohle může být zajímá indicie i pro české rybáře – proč jezdit daleko, když velcí sumci jsou už kousek „za čárou“?

Rybáři trofejního sumce nepustili zpátky, podle platných pravidel si ho museli ponechat. Úspěšný rybář si nechá hlavu kapitálního sumce vypreparovat. Ze zbytku těla pak nechá udělat chutné řízky pro kamarády.

 

Sumec o váze 126 kilo ze Slovenska!

Připomínáme i nedávný úlovek kapitálního sumce ze Slovenska. Slovenští rybáři ulovili nedaleko Košic neuvěřitelné monstrum! Podle informací televize RTVS měla ryba gigantických 126 kilo! Podle odhadů rybářů mohl být tento sumec až 40 let starý. Ze zveřejněných záběrů je zřejmé, že se dravcovi v dané lokalitě velice dobře dařilo. Krásně zdravé tělo bez nejmenší známky poškození je toho důkazem. Podle reportáže RTVS je zřejmé, že rybáři rybu nepustili zpět…

NEPŘEHLÉDNĚTE: To je SMRAD! Levné boilies KAPRPRO hnijící červ za pár korun!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -