skingbranding-banner

VÝPRODEJ: Špičkový kaprový stojan na pruty za pár korun! Akce platí jen do středy!


Na rybářském e-shopu HIKI.cz probíhají populární, časově omezené akce, kdy si rybáři mohou obstarat do určitého dne určité zboží za zvýhodněnou cenu! Nyní byl na e-shopu zlevněný špičkový kaprový stojan na pruty, který je k dostání za super cenu! Rybáři si tak mohou obstarat kvalitní stojan na pruty a výrazně ušetřit! Ale bacha! Zvýhodněná cena platí jen do středy 17. července! Poté bude cena zase navýšena. Nenechte si ujít šanci na výhodný nákup!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Stojan na pruty ANACONDA Magist Rod Pod

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Špičkový kaprový stojan na pruty od věhlasné společnosti ANACONDA z Německa. Tento stojan je vyrobený z prvotřídních materiálů, které nabízí vysokou odolnost, dlouhodobou životnost, ale například i nízkou váhu. Vše je v TOP kvalitě, jak jsme u německých firem zvyklí!

Stojan má populární konstrukci, která zaručuje skálopevnou stabilitu na (téměř) jakémkoliv povrchu. Stojan na pruty ANACONDA Magist Rod Pod je pevný a stabilní i v hodně nepříznivých povětrnostních podmínkách, které mohou rybáře u vody potkat. Vaše pruty jsou tak v naprostém bezpečí! K maximální stabilitě přispívají i bytelné nohy, díky kterým lze stojan nastavit od 40 do 55 centimetrů.

Stojan na pruty od německé firmy ANACONDA nabízí místo pro 3 pruty – šířka hrazdy je 44 centimetrů. Hrazdy na pruty lze rovněž nastavit do rozdílné výšky – od 40 do 53 centimetrů.

Obrovskou předností tohoto stojanu na pruty je jeho extrémně nízká váha – stojan váží jen 1,8 kilogramů. Nízká váha stojanu je dána použitým materiálem – stojan na pruty ANACONDA Magist Rod Pod je totiž zhotovený z hliníku. Díky nízké váze a snadné konstrukci je tento stojan na pruty velmi vhodný i pro jednodenní, anebo víkendové vycházky. Doporučujeme!

Nezapomeňte, že za tuto zvýhodněnou cenu je stojan k dostání pouze do středy 17. července! Nakupujte chytře a ušetřete!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Swingery ANACONDA Tiki Taka

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Mezi zlevněným zbožím je ještě jeden klenot – prvotřídní swingery ANACONDA Tiki Taka, které patří k TOP swingerům na trhu. Tyto swingery nabízí možnost připojením do hlásiče s pomocí 2,5 mm jack konektoru. Swingery lze napojit na všechny standardní hlásiče s tímto typem připojení. Swingery mají nádherně jasné diody, které jdou vidět i z velké vzdálenosti. Paráda!

Obrovskou výhodou těchto swingerů je magneticko-kuličková spona, která se nádherně přizpůsobí jakémukoliv vlasci nebo šňůře, na které budete swinger připevňovat. Swinger tak nepadá, ale krásně drží! Další obrovskou výhodou je posuvné závaží pro dokonalé napětí vlasce nebo šňůry. Bomba! Tato sada swingerů je dodávána v polstrovaném kufříku, ve kterém můžete swingery bezpečně přepravovat.

Bacha! Zvýhodněná cena platí jen do 17. července 2019! Rozhodně si nenechte ujít skvělou příležitost na výhodný nákup!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 1929x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4538x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5761x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.