DomůOstatníRybářská publicistikaREPORTÁŽ: Největší rybářský e-shop v Evropě? Takhle vypadá rybářský ráj!

REPORTÁŽ: Největší rybářský e-shop v Evropě? Takhle vypadá rybářský ráj!

- Reklama -

Čeští rybáři objevují kouzlo nakupování rybářských potřeb v zahraničí. A ono se není čemu divit! Na zahraničních rybářských e-shopech si můžete obstarat (některé) značkové produkty výrazně levněji! Kde třeba? Například v rakouském e-shopu HIKI.cz, který má v oblibě stále více a více českých i slovenských rybářů. Důvodem jsou právě nízké ceny, ale i rychlá doprava nebo super servis. Někteří přesto tvrdí, že rybářský e-shop HIKI.cz je nějaký podvrh. Rozhodli jsme se proto, že tento obchod navštívíme…

Centrální sklad a prodejnu rybářského e-shopu HIKI.cz naleznete v obci jménem Tragwein na severu Rakouska. Při přízni „silničního Boha“ je to asi hodinka cesty z Českých Budějovic. Silnice vás zavede mezi husté lesy a zelené louky, na které stojí hala s velkou cedulí, na které je „vyražený“ nápis HIKI. Tohle je království německy hovořících rybářů, kteří zde houfně nakupují. A čím dál častěji odtud putují i balíčky do České republiky a na Slovensko.

Ani my jsme neodolali. Znova: Například produkty SHIMANO, Daiwa nebo DELKIM vychází na tomto e-shopu podstatně levněji. Jak je to možné? Někteří tvrdí, že jde o padělky. Není to pravda! Fígl je v tom, že rybářský e-shop HIKI dodává po celé Evropě. Obraty jsou tedy monstrózní, takže výrobci dávají podobným prodejcům úplně jiné nákupní ceny. A proto si rybářský e-shop HIKI může dovolit stlačit výslednou cenu pro rybáře dolů. To je příjemné, nemyslíte?

Ale nejde jenom o značkové produkty. Čeští rybáři si v posledním období oblíbili i značku Foxtail, která je privátní značkou firmy HIKI. Pod touhle značkou naleznete super levný camping pro rybáře. Například: Na HIKI si můžete obstarat bivak + lehátko za pár korun! Za takovou cenu podobný set prostě neseženete. Tvrdíte, že jde o šmejd? Možná vás přesvědčí naše recenze tohoto produktu, který jsme testovali. Výsledek nás hodně mile překvapil! Recenzi najdete ZDE  

Pokud chcete kupovat ty samé produkty výrazně levněji, pak se podívejte na rybářský e-shop HIKI.cz. A jestli vás zajímá, jak vypadá jejich centrální sklad a prodejna, pak se podívejte na přiložené video. Celý komplex v Rakousku jsme díky přívětivému personálu mohli prošmejdit. Je to fakt rybářský ráj!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Značkové vybavení SHIMANO, Daiwa, DELKIM a další za super nízké ceny!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -