Domů Akční nabídka Wireless Fish Finder

Wireless Fish Finder

- Reklama -

Tento typ echolotu je velice účinnou pomůckou k zmapování dna na neznámém revíru. Velkou výhodou je, že při prozkoumávání dané vody s odhozovým echolotem nepotřebujete žádnou loďku. Sondu echolotu jednoduše připnete na karabinu navázanou na vlasci. Poté už ji stačí jenom nahodit do vody a sledovat, co se skrývá pod hladinou.

 

Jak to funguje?

S touto pomůckou zjistíte velké množství důležitých informací.  Bezdrátový echolot vám o mapovaném místě prozradí například hloubku a teplotu vody, výskyt ryb či zobrazí reliéf dna.

Veškeré tyto informace získává sonda, kterou rybář nahazuje do vody. Ta začne snímat svět pod vodou ihned po nahození na hladinu. Sonda je schopna měřit do 35 metrové hloubky, přičemž dosah mezi přijímačem a sondou může být dlouhý až 70 metrů. V případě, že spojení mezi sondou a přijímačem není v pořádku, upozorní vás zvukový signál. Sonda je plovoucí.

Celý přístroj je napájen bateriemi. Jejich výměna je naprosto jednoduchá.

 

Doporučení

Vždy se řádně ujistěte, že jste dobře uzavřeli víko sondy. Tím předejdete natečení vody do těla sondy, což by mohlo způsobit její poškození. Doporučujeme sondu echolotu upevňovat na ocelové lanko. Nevylučujeme, že na plovoucí a výrazně zbarvenou pomůcku může zaútočit hladová štika.

Levný echolot s odhozovou sondou je perfektní pomůckou při krátkých vycházkách k přehradě, rybníku či řece.

 

Držák na bezdrátový echolot

K nahazovacímu echolotu dodáváme i praktický držák, jenž si rybář připevní na svou udici, na kterou hodlá navázat sondu. Držák jednoduše umístíte nad rukojeť udice. Následně do něj vložíte echolot (přijímač), na kterém se vám budou okamžitě zobrazovat dané informace odeslané sondou ve vodě.

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější z rubriky

Nejnovější články

Nejnovější z rubriky

Nejnovější články

1 komentář

  1. Tento odhozový echolot jsem dostal na vánoce ještě jsem ho nezkoušel ale zajímá mě jestli to funguje na řece? Prosím poradte mi nějaké triky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -