DomůAkční nabídka„Zabijácká“ nástraha na kapry z Anglie: Revoluční kulička s několika vrstvami, která nádherně voní

„Zabijácká“ nástraha na kapry z Anglie: Revoluční kulička s několika vrstvami, která nádherně voní

- Reklama -

Při lovu kaprů kolikrát rozhodují detaily. Prostě, pokud nástraha nepracuje tak, jak by měla, tak vám to mohou dát zkušené a opatrné ryby pořádně „sežrat“. A to především na silně prochytávaných vodách, kde častokrát klasické nástrahy selhávají. Proto je důležité sáhnout po něčem, co sice jako boilies vypadá, ale ve vodě se to chová velmi „nápadně“ a atraktivně. Co to znamená? To znamená, že takováto nástraha dokáže kapry zaujmout už na velkou vzdálenost. Jednu takovou kapří dobrotu si nyní ukážeme…

Každý rybář to zná: Sedíte na břehu oblíbeného revíru a nic se neděje. Prostě ani záběr! Kdejaký rybář se s takovou nechutí ryb prostě smíří a zalomí ruce do boku. Pak jsou ale rybáři, kteří se s tímto nikdy nesmíří a vymýšlejí pořád něco nového. Pokud mezi tyto rybáře, kteří se nechtějí nikdy vzdát, patříte, pak vás může hodně zaujmout revoluční nástraha NASH Citruz Cultured Hook Baits, která patří k opravdu legendárním boilies ve světě kaprařiny. Tahle kulička je totiž složena ze špičkové směsi a vyrobena tak, aby ve vodě pracovala absolutně dokonale. Pojďme se na tuhle nástrahu podívat blíže…

 

NASH Citruz Cultured Hook Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková nástraha na kapry, která má perfektní výsledky i na hodně prochytávaných vodách, na který je neúměrný rybářský tlak. Ta vysoká účinnost této nástrahy od renomované anglické společnosti NASH je například už v samotné směsi. Tak obsahuje amina, nukleotidy, vitamíny a minerály, takže kapr při kontaktu s touto dobrotou okamžitě pozná, že má před sebou výživnou potravu. Tohle nenechá jen tak ležet!

Obrovskou předností je především i rozpouštějící se vrstva Cultured Hookbaits, která ihned po vhození do vody začne perfektně pracovat. Tato rozpouštějící vrstva vypouští do okolí drobné částečky, které lákají kapry blíže k háčku. Tohle je hodně lákavé! Kromě drobných částeček vrstva samozřejmě vypouští i hodně koncentrovanou vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit neuvěřitelně silnou pachovou stopu. Luxus!

Dalším gigantickým plusem nástrahy NASH Citruz Cultured Hook Baits je i to, že měkoučké vrstvy jsou obalené na neutrálně vyváženém boilies. Tohle je zásadní při lovu velkých a opatrných kaprů, protože neutrálně vyvážené boilies velmi dobře reaguje na podvodní proudy. Takže když se kapr na místě pohybuje, tak kulička se chová naprosto přirozeně a neleží jen nehybně na zemi. Tohle vypadá jako nepatrný detail, ovšem právě tato vlastnost NASH Citruz Cultured Hook Baits často přináší „rekordní úspěch“.

Rybáři si mohou tuto revoluční nástrahu vybrat ve 3 průměrech. Rybáři mohou vsadit na průměry 15 mm, 18 mm a 20 mm. Menší kuličky jsou opravdu dokonalé při chytání kaprů na silně prochytávaných vodách, větší jsou pak výborné na lokalitách s velkým výskytem „bílé ryby“. Pokud k sobě napíchnete 2 takto velké kuličky, budete mít od cejnů, plotic nebo perlínů klid.

Při chytání na tento druh boilies je dobré nepoužívat velké množství krmení. Naopak! Absolutně nejlepší je používat pouze PVA mixy, které napěchujete do PVA punčochy. Následně po vhození do vody se okolo nástrahy vytvoří malé místečko, které „nebudí“ tak velkou pozornost (viz přiložené video výše), takže si jej tak rychle nevšimnou menší ryby. Tohle je osvědčená taktika, která skvěle funguje na velké a opatrné kapry. Doporučujme!  

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -