skingbranding-banner

Brutální pruty na kapry pro extrémně daleké nahazování! Špičkové děličky, do kterých se zamilujete


Kaprové dělené pruty z Anglie patří k tomu nejlepšímu, co může rybářský trh nabídnout. Tak to prostě je! Tyto kaprové dělené pruty totiž nabízí neuvěřitelné vlastnosti, které ocení každý rybář třeba při nahazování, ale samozřejmě i při zdolávání ryby. V momentě, kdy rybář s takovou děličkou nahazuje, pak je schopen dosáhnout opravdu závratných dálek. Přitom, i když se rybář může do takové udice bez nejmenších starostí opřít, vždy si užije i zdolávání kapra, protože v blanku jde cítit výpad každé ryby. Tohle je fakt něco fantastického! Dneska si ukážeme kaprové děličky, které nejsou mezi česko-slovenskými rybáři tolik známé, přitom jsou opravdu vynikající…

Tohle zná každý milovník kaprařiny: Když v ruce drží kvalitní dělený prut na kapry, tak úplně cítí, jak blank přenáší pohyb ze začátku udice do jejího konce. Blank se nádherně vlní a reaguje na každý pohyb ze strany rybáře. Úzký blank prutu, který je nádherně matně zbarvený, vypadá neuvěřitelně elegantně. Celkový punc kvality pak dodává na dotek příjemná rukojeť nebo špičková očka. Přesně takto vypadají například špičkové dělené pruty na kapry od legendární značky Rod Hutchinson. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Kaprová dělička Rod Hutchinson Enduro

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Výborný dělený prut na kapry od legendární značky Rod Hutchinson z Anglie. Jedná se opravdu o špičkový kaprový prut, který nabízí prvotřídní vlastnosti, přitom je dostupný za zajímavou cenu. Prut v tak obrovské kvalitě za takové peníze prostě neseženete!

Samozřejmě největší výhodou tohoto kaprového prutu Rod Hutchinson Enduro je jeho kvalita blanku. Ten je postaven z prvotřídního karbonu 24T. Karbon je neuvěřitelně pevný a odolný materiál, který prostě zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. Navíc, karbonový blank je nejlepší pro daleké náhozy, ale i pro maximální zážitek při zdolávání. Tomuto materiálu se jen tak něco nevyrovná. Tomuhle určitě věnujete velkou pozornost!

Velkou předností těchto kaprových děliček jsou i vysoce kvalitní očka. Na těchto kaprových prutech jsou k vidění SX dvojitá očka, která se vyznačují obrovskou pevností a odolností. Takže i když rybář používá hrubší a tvrdší navazovací materiály, nevadí to! Tato očka to bez problémů vydrží! Dvojitá očka SX jsou po blanku rozmístěna tak, aby při nahození docházelo k co nejmenšímu tření navazovacího materiálu v očkách. Takže rybářova montáž letí opravdu hodně daleko!

Naprosto dokonalá je i rukojeť s eloxovanými hliníkovými kroužky. Jedná se o EVA rukojeť, která se perfektně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Rukojeť neprokluzuje a velmi pohodlně se drží. Zásadním „doplňkem“ je i držák navijáku DPS18 Gunsmoke, který udrží i velký kaprový „budík“, což je při lovu kaprů v těžkých podmínkách zásadní vlastnost. Super!

Tyto špičkové udice jsou k dostání ve 3 délkách – rybář si může vybrat děličku v délce 3 metry, 3,6 metru nebo 3,9 metru. Samozřejmě, pro daleké hody je nejlepší nejdelší délka. Gramáže se pak pohybují od 2,75 do 3,5 lb. Na výběr je celkově 9 provedení těchto špičkových prutů…

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Exkluzivní dělené pruty na kapry Rod Hutchinson

Nyní jsme si představili nejlevnější model špičkové kaprové děličky od značky Rod Hutchinson. Ovšem v nabídce je celá řada prutů nejrůznějších délek a gramáží. Jedno ale mají tyto kaprové dělené pruty společné – obrovskou kvalitu a špičkové vlastnosti. Některé modely jsou například vyrobeny z prvotřídních materiálů, které se používají například ve Formuli 1, anebo při stavbě vesmírných lodí. A vy z takových materiálů, které jsou nesmrtelné, můžete mít kaprové pruty. Vše v nejvyšší kvalitě!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kaprové pruty Rod Hutchinson si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Rod Hutchinson

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 296x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9106x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3330x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.