DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #1: Gigantický bivak, luxusní stojan a neviditelné vlákno!

Zajímavosti z rybářského trhu #1: Gigantický bivak, luxusní stojan a neviditelné vlákno!

- Reklama -

Vítáme vás u naší nové rubriky, ve které vám budeme představovat zajímavé výrobky ze světa rybářského trhu. Do prvního dílu jsme zařadili pozoruhodné produkty pro milovníky kaprařiny. Dnes vám představíme naprosto nadupaný bivak od firmy FOX, na který jsme psali i recenzi. Dále se podíváme na zajímavý stojan, který je vlajkovou lodí firmy EXTRA CARP. A v neposlední řadě si prohlédneme jednu revoluci v navazovacích materiálech…

 

Bivak FOX ROYALE XXL EURO DOME

bivakMalý rybářský domeček. To je bivak FOX ROYALE XXL EURO DOME. Jedná se o opravdu obrovský bivak, jehož délka je neuvěřitelných 355 centimetrů, šířka 325 centimetrů a výška 183 centimetrů. Tyto rozměry tak dávají tušit, že bivak FOX ROYALE XXL EURO nabízí velké pohodlí i pro několik rybářů najednou. Rozměry bivaku mohou být ještě větší. Pokud si rybář k FOX ROYALE XXL EURO pořídí i zimní přehoz, pak délka celého obydlí činí úctyhodných 391 centimetrů.

Nejenom rozměry, ale i zpracování bivaku je velmi zajímavé. FOX ROYALE XXL EURO DOME je vybaven velkými okny a prostornou ložnicí. Skoro se nám chce napsat, že jde skutečně o malou a skladnou chatičku pro rybáře. Bivak má praktickou „garážově skladnou“ konstrukci, která zaručuje to, že celé toto mohutné obydlí rozloží a složí jeden jediný rybář za pár minut. Navíc, konstrukce se skládá z pevných, kovových tyčí, které slibují dlouhodobou životnost.

Bivak FOX ROYALE XXL EURO DOME patří ke skvostům na kaprařském trhu. Jedná se opravdu o kvalitní bivak, kterých na trhu k vidění moc není. Více se o tomto produktu můžete dočíst v naší rozsáhlé recenzi.

Tip: Nejlepší prodejna FOX v Praze! Nabízíme spoustu produktů od renomované firmy FOX. Chcete poradit s výběrem zboží? Přijďte k nám! Na firmu FOX jsme odborníci! Poradíme, ukážeme, pomůžeme…

 

Stojan na pruty EXTRA CARP ROD POD EXC 3 RODS

extra-carp-stojan-rod-pod-exc-3-rods-originalŽHAVÁ NOVINKA: Firma EXTRA CARP pomaličku ale jistě vytahuje drápky, a nenápadně se snaží na kaprařský trh dostávat další a další zajímavé produkty pro kapraře. Důkazem je atraktivní novinka – stojan na pruty EXTRA CARP ROD POD EXC 3 RODS. Jedná se tak o další velice atraktivní dílek v kaprařském portfoliu české firmy EXTRA CARP. Pojďme si tento stojan prohlédnout detailněji.

Firma EXTRA CARP udává, že stojan ROD POD EXC 3 RODS má velice širokou škálu možností, co se jeho nastavení týče. Stojan můžete při rybolovu využívat nejrůznějšími způsoby. Hrazdy stojanu, které jsou určené pro 3 pruty, jsou totiž vybavené ostrými zapichovacími hroty. Díky tomu lze hrazdy používat i samostatně. Stačí hrazdu vytáhnout ze stojanu a zapíchnout ji do země. Zajímavá vychytávka! Stojan EXTRA CARP ROD POD EXC 3 RODS jde nejrůzněji polohovat. Má totiž výsuvné přední nohy, jež jdou nastavit ze 44 až do výšky 77 centimetrů. Nastavitelná je i centrální část stojanu, a to v rozmezí od 72 do 122 centimetrů.

Tenhle olivově zelený stojan na pruty váží 3 kilogramy a jeho transportní rozměry činí 78 X 25 centimetrů. Novinka od firmy EXTRA CARP nás opravdu zaujala – asi si ji pořídíme pro testování do naší rubriky Recenze výrobků. Je třeba se stojanu na pruty EXTRA CARP ROD POD EXC 3 RODS podívat detailněji na zoubek…

 

FOX ILLUSION TRANS KHAKI

fluorocarbonNeviditelné vlákno. Opravdu! Pokud navazovací materiál FOX ILLUSION TRANS KHAKI hodíte do vodního prostředí, stává se okamžitě neviditelným! Jedná se o ten nejmodernější fluorocarbon na kaprařském trhu. A je to skutečně geniální věc! Jaké jsou další přednosti tohoto nádherného vlákna?

Toto fluorocarbonové vlákno je až neskutečně ohebné, a proto je vhodné i pro namotání na cívku navijáku. S vláknem jde nádherně nahazovat. FOX ILLUSION TRANS KHAKI je hodně rychle potápivé vlákno, které nejde na dně vidět. A pozor! Tento fluorocarbon, oproti jiným typům, nejde vidět ani ve sloupci! FOX ILLUSION TRANS KHAKI je tak velmi nebezpečnou zbraní na zkušené a opatrné kapry velkých rozměrů.

Vlákno ILLUSION od firmy FOX patří k těm nejpevnějším z jejich sortimentu. Fluorocarbon tohoto typu slibuje i velkou pevnost v uzlu. FOX ILLUSION TRANS KHAKI má vysokou odolnost, a to i v tom případě, kdy rybáři chytají ve velmi těžkých podmínkách. Tento fluorocarbon je dodáván hned ve dvou metrážích – 200 a 600 metrů. A ve 2 průměrech – 0,35 a 0,39 mm.

Tip: Nejlepší prodejna FOX v Praze! Nabízíme spoustu produktů od renomované firmy FOX. Chcete poradit s výběrem zboží? Přijďte k nám! Na firmu FOX jsme odborníci! Poradíme, ukážeme, pomůžeme…

Toto vlákno nás opravdu zaujalo, proto jsme se v redakci rozhodli, že jej otestujeme. Recenze FOX ILLUSION TRANS KHAKI vyjde už brzo! Sledujte InRybar.cz!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -