DomůNovinkyFANTASTICKÉ VIDEO: Pes se ve vodě pusinkuje s rybou!

FANTASTICKÉ VIDEO: Pes se ve vodě pusinkuje s rybou!

- Reklama -

Víkend se nám konečně pomalu blíží. A proto jsme pro vás na rybářském internetu našli odpočinkové video. Na něm je zachyceno to, jak pes plave ve vodě spolu s rybou. Obě zvířata se k sobě až neobvykle dobře mají. Mazlí se, přátelsky spolu plavou, a dokonce se i pusinkují. Toto video je opravdu parádní!

Tohle by čekal skutečně jen málokdo. Ryba bez nejmenšího ostychu připlave až k psovi a začne se s ním mazlit. Po chvíli obě zvířata spolu dokonce i plavou v hlubší vodě. A nakonec si rozdají i několik přátelských polibků. Každý by jistě čekal, že pes rybu bude atakovat, a že obyvatel vodní říše strachem prchne do hlubší vody. Nic takového! Tohle video je skutečně roztomilé. Zvířata si spolu hrají jako malé děti.

Video autoři natočili na jezeře Lake Mead v Las Vegas, které se nachází v Nevadě. Právě zde se roztomilé hrátky mezi dvěma zvířátky odehrávaly. V průběhu dvou minut tak můžeme sledovat velice netradiční přátelství. Pes jménem Sasha si našel nového kamaráda. Jen škoda, že jim to vydrželo jenom pár minut. I tak je ale toto video hitem – má přes 1 200 000 zhlédnutí…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -