skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #14: Maskovaný vlasec, který nejde ve vodě vidět


Vlasec na ryby. Součást rybářovy výbavy, která patří k těm vůbec nejdůležitějším. Právě vlákno je jediným pojítkem mezi rybou a rybářem. Bez něj by to jednoduše nešlo. V současné době je na rybářském trhu nespočet druhů rybářských vlasců. Některé svou kvalitou a výdrží splňují i ta nejpřísnější kritéria, jiné jsou dobré tak maximálně k věšení vánočních ozdob. Je těžké se v tomto nepřeberném množství vyznat…

Kvalitní vlasec poznáte už na první pohled. Stačí jednoduchý test. Když kousek vlákna přeložíte na půl a hrubě jej stisknete, neměla by být v místě přeložení žádná stopa. Vlasec byste také neměli přetrhnout holýma rukama. To je prostě špatně. Vlasce, které neprojdou ani těmito jednoduchými testy, se na pultech rybářských obchodů pořád vyskytují, ale těmi se dneska zabývat nebudeme. Ne.

Dneska si představíme prvotřídní kaprový vlasec od anglických specialistů z NGT. Jde o vlákno, které splňuje přísná kritéria té nejvyšší kvality. A navíc, díky těm nejmodernějším výrobním postupům toto vlákno nabízí i další zajímavé zbraně, které při lovu opatrných kaprů jistojistě oceníte.

 

Kaprový vlasec NGT Camou Line

Průměry: 0,25 mm, 0,28 mm a 0,30 mm

Nosnosti: 4,5 kg, 5,4 kg a 6,8 kg

Náviny: 1870 m, 1490 m a 1300 m

Cena: 289 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

vlasec-NGTKaprový vlasec Camou Line od NGT. Toto vlákno mnohé milovníky lovu kaprů velice překvapí. Proč? Toto vlákno od anglických specialistů z firmy NGT má obdivuhodnou pevnost a odolnost. Jistě, možná si řeknete, že udávané váhy jsou docela nízké, jenže právě tohle Angličané dělají. Nosnost udávají v mokrém uzlu, tedy v místě, které patří k nejcitlivějším. Ovšem i při těch nejjednodušších testech, které jsme si výše popsali, zjistíte, že toto vlákno je jako stvořené pro lov i těch největších kaprů. Je až obdivuhodně pevné.

vlasec_NGT_CAMO_LINEA teď k té odolnosti. Díky nejmodernějším výrobním postupům je vlasec NGT Camou Line vhodný i pro lov kaprů v těžkých podmínkách. Ani na kamenitém dně, které je poseto škeblemi, vás nic nezastaví. Vlákno je odolné proti oděru či jinému poškození. Díky tomu je tolik pevné a kvalitní. Anglický výrobce udává, že díky unikátním výrobním postupům je vlasec NGT Camou Line 8x odolnější než ostatní vlasce. Toto tvrzení je odvážné, ale něco na něm bude…

Tento kaprový vlasec je vhodný i pro lov kaprů v extrémních vzdálenostech. Jeho nízká průtažnost slibuje, že budete úspěšně zasekávat kapry i v pořádných vzdálenostech. Paráda! Firma NGT nabízí tento vlasec ve velice atraktivních návinech, které umožňují nabití i dvou masivních kaprových navijáků. To je přesně to, co kapraři potřebují!

kaprA poslední věc. Vlasec NGT Camou Line je perfektní i co se týče jeho zbarvení. Díky jedinečnému a nenápadnému camo maskování je toto vlákno na dně jakéhokoliv revíru téměř neviditelné. A to je přesně to, co by mělo splňovat každé vlákno. Proč? Jak je dobře známo, tak kapři vidí pouze ty předměty, které jsou na dně kontrastní. To znamená, že kapr dobře vidí světlou věc na tmavém dně. Pokud tedy budete chytat s takto maskovaným vláknem, pak se šance na záběr od velké a zkušené ryby zmnohonásobňuje, protože jednoduše nerozpozná zradu. Sázka na maskované vlákno se vyplatí!

Tip: Kompletní nabídku sortimentu od firmy NGT naleznete na rybářském e-shopu InFish.cz. Nezapomeňte na to, že jen rybářský e-shop InFish.cz má už od 700 korun dopravu zcela ZDARMA!

Redakce InRybar.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 337x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1781x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 4099x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.