DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #2: Revoluční nástrahy na velké kapry, které by...

Zajímavosti z rybářského trhu #2: Revoluční nástrahy na velké kapry, které by vám na podzim neměly u vody chybět!

- Reklama -

Podzim se pomalu, ale jistě, blíží. Noci začínají být chladnější, takže lze očekávat, že i teploty našich vod budou pozvolna klesat. Voda v našich revírech se tak začíná pozvolna měnit. Za chvíli z našich rybářských lokalit vymizí řasy, a vody budou křišťálově čisté. Všechny rybáře tak rázem čekají těžší podmínky! Bude pořádným oříškem přelstít velké a zkušené ryby. Proto jsme pro vás připravili zajímavý přehled atraktivních nástrah, které budou fungovat i za těžších podmínek! Je totiž zapotřebí se pořádně připravit!

 

FOX Zig Aligna Kit

fox-zig-aligna-kitTato nástraha, spolu s používanými montážemi, je spojována především s lovem v horkých dnech. Jenže to je obrovská chyba! Proč? Jen se nad tím zamyslete. Klesající teploty zákonitě neznamenají to, že ryby se budou okamžitě stahovat do těch nejhlubších partií našich revírů! Ne! Tohle smýšlení je jednou z největších chyb! Ryby totiž budou nabírat zásoby na krutou zimu i v mělkých místech. A zejména ve dnech, kdy do vodních hladin praží sluneční paprsky, se ryby budou zdržovat i ve vodních sloupcích. A právě proto by žádnému rybáři neměla chybět jedinečná nástraha od firmy FOX – Zig Aligna Kit!

fox-zig-rigPokusíme se vám FOX Zig Aligna Kit jednoduše popsat. Jde o speciální měkkou pěnu z umělé hmoty, která má výrazné zbarvení. Tato pěna je plovoucí, a proto je naprosto revoluční nástrahou pro chytání opatrných ryb nade dnem. Pěna FOX Zig Aligna Kit se velice snadno nastražuje. S pomocí speciální nasazovací pomůcky FOX Zig Aligna připevníte měkkou pěnu do převleku. Opět, tento převlek na háček FOX Zig Aligna je speciálně vyvinutý pro tento styl lovu. Celý proces vázání a nastražování si můžete detailněji prohlédnout v přiloženém videu.

Zase se vrátíme k oněm předsudkům. FOX Zig Aligna Kit není určen pouze pro lov těsně pod hladinou! S touto nástrahou můžete lovit například „jenom“ v polovině vodního sloupce. A právě to, že si návazcem určujete, v jaké hloubce Zig Aligna Kit bude, je jednou z největších zbraní. Dalším nepřehlédnutelným plusem je to, že pěna FOX Zig Aligna Kit zig-rignení nijak robustní. Její sympatické rozměry jsou jako stvořené na lov opatrných kaprů na podzim. Dalším kladem je barva nástrahy. Díky výraznému zbarvení, jde pěna ve vodním sloupci nádherně vidět. Barevných kombinací je nespočet. A co víc? Barvy můžete mezi sebou i kombinovat! Díky tomu má rybář nepřeberné množství možností, jak se pokusit přelstít životní rybu.

Pro nás osobně je FOX Zig Aligna Kit jednou z nejlepších nástrah pro letošní podzim. A pokud tuto nástrahu spojíte s malými háčky a neviditelným a plovoucím vláknem, pak vytvoříte zbraň hromadného ničení! Tohle prostě bude fungovat! Nástraha FOX Zig Aligna Kit je určená pro rybáře, kteří se nebojí experimentovat. A je třeba říci, že nejvíce ryb nachytají ti, co se nebojí!

Tip: Chcete vidět nástrahu FOX Zig Aligna Kit na vlastní oči? Pak navštivte rybářské potřeby U Gardona v Praze 6 na ulici Bělohorská 8. Rybářské potřeby U Gardona jsou tím největším specialistou na výrobky FOX v Praze! Vsaďte na široký  výběr potřeb od firmy FOX a perfektní servis!

 

Měkčené peletky SOFT PELLETS KAPRPRO

mekcene-pelety-soft-pellets-originalTeď tady máme nástrahu pro skutečné fajnšmekry! Asi nikdo nenamítne to, že pelety na ryby patří k nejlepším nástrahám vůbec. Jenže jejich nevýhodou je to, že bývají velice tvrdé. Proto firma KAPRPRO přišla s revolučním řešením. Vynalezla zajímavé měkčené peletky o velice drobném průměru. Proto si tato nástraha získala srdce mnoha rybářů, kteří milují lov kaprů na feeder.

A není se čemu divit. Peletky SOFT PELLETS od firmy KAPRPRO mají velice zajímavou konzistenci – jsou jakoby „gumové“. Díky tomu vydrží na háčku ve vodním prostředí i několik hodin. Výrobci na složení nástrahy opravdu nešetřili. Měkčené peletky jsou vyrobené z těch nejlepších rybích mouček, a proto mají velice intenzivní chuť a vůni. A to i ve studené vodě! Tyto peletky se vyrábějí hned v 6 příchutích, takže rybáři si mohou vybírat jak mezi masovými, tak i sladkými příchutěmi.

obalovane_mikropelety

Měkčené peletky SOFT PELLETS KAPRPRO výborně fungují ve spojení s nějakou rybí moučkou. Tyto peletky totiž mají lepkavý povrch, takže sypké atraktory na nich perfektně drží. Moučky se tak po vhození do vodního prostředí pozvolna uvolňují a vytváří atraktivní a zajímavý oblak.

AKCE S INFISH.CZ: Zakupte 3 balení libovolných příchutí měkčených peletek SOFT PELLETS od firmy KAPRRO a získejte rybí moučku na zatraktivnění nástrahy zcela ZDARMA!

 

Měkčený mikro rohlíkáč

rohlikove-boiliesA máme tady další drobnou nástrahu, která ve studených vodách zaručuje hotové terno! Rohlíkové boilies zná snad každý milovník lovu kaprů. Jenže teď se na trhu objevila zajímavá varianta. Firma KAPRPRO vyvinula nástrahu z pečiva o velmi malém průměru. Jedná se tak o velice zajímavou nástrahu!

Měkčený rohlíkáč má velmi měkký povrch, a proto se z něj dobře uvolňují atraktivní látky i ve studené vodě. Ovšem střed nástrahy je perfektně tvrdý, tudíž ve vodním prostředí vydrží i několik hodin. Sympatické na této nástraze je to, že nemá onu otravnou šňůrku na uchycení. Rybáři tak mají dvě možnosti – buďto nástrahu mohou nastražit přímo na háček, anebo je navlečou na šňůrku pod háčkem. Měkčený rohlíkáč je k dostání hned v několika zbarveních a v 8 příchutích!

AKCE S INFISH: Zakupte 3 balení libovolných příchutí a velikostí měkčeného rohlíkáče od firmy KAPRPRO a získejte 1 balení měkčených rohlíkáčů zcela ZDARMA!

Redakce InRybar.cz

Foto: Facebook FOX a InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -