Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá...

Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá akce blanku

- Reklama -

Kaprové dělené pruty jsou díky svým vlastnostem velmi populárními udice na kapry. Kaprové děličky totiž nabízí naprosto dokonalé vlastnosti jak při nahazování, tak i zdolávání. Rybář s takovými pruty je schopen nahazovat přes 100 metrů daleko „s prstem v nose“. Přesto! Díky tenkému blanku si užije každé zdolávání kapra. Na rybářském trhu je nepřeberné množství kaprových děliček. Tak jaký dělený prut na kapry vybrat? Podívejte se například na tyto levné dělené pruty na kapry od české značky, které jsou vyrobené z karbonu.

 

Dělené pruty na kapry Zfish Empire Carp II Edition

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou fakt nádherné kaprové děličky od české značky Zfish, které rybáře zaujmou už svým vzhledem. Pruty totiž mají základ v nádherně tenkém blanku, který působí opravdu exkluzivně. Celý dojem z těchto prutů pak jednoznačně podtrhuje krásná, korková rukojeť, která dotváří luxusní dojem. Takový design bychom čekali spíše u nějaké dražšího kousku. No, zdá se, že to jde i levněji…

Základ těchto kaprových děliček Empire Carp II je v karbonu 30T. Jedná se o velmi populární materiál, protože karbon nabízí neuvěřitelnou pevnost a odolnost, přitom je ale nádherně lehký. A právě díky tomuto materiálu mají tyto děličky na kapry tak skvělé vlastnosti. Jaké například? Například skvělou akci, kterou rybář využije jak při nahazování, tak zdolávání.

U té akce ještě chvíli zůstaňme: Díky rychlé akci je okamžitě přenášena síla od rybáře do montáže, která tak letí opravdu daleko. K dalekým hodům nepřispívá ale pouze akce těchto prutů, ale i velmi nízká hmotnost, která činí jen 290 gramů. A právě díky této malé váze se s pruty při nahazování naprosto dokonale manipuluje. Tohle je fakt velké plus!

I když korková rukojeť na těchto kaprových udicích vypadá jen jako „módní doplněk“, není tomu tak! Tato nádherná rukojeť má i skvělou funkčnost, protože se velmi příjemně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Prostě prut neprokluzuje! Dalším plusem je pak tvarovaná koncovka, která se velmi pohodlně drží při nahazování, takže rybář to hodí přesně tam, kam potřebuje. Nádhera! Důležitou součástí je i pevné sedlo na naviják, které má bytelné, ale citlivé šroubování. Díky tomu rybář k prutu spolehlivě připevní i velký kaprový „budík“. Tohle je taky důležitý „detail“.

Na těchto prutech musíme ocenit i špičková očka, která jsou zhotovena z kvalitních materiálů. Díky tomu jsou očka nádherně pevná a odolná, takže rybář může bez pochybností používat i hrubší a tvrdší navazovací materiály. Očka prutu jsou po blanku rozmístěna tak, aby při nahazování v nich nedocházelo k přebytečnému tření, takže montáž letí skutečně daleko. Vodící očko má velikost 40 mm, špičkové pak 12 mm (větší očka jsou na levnějším modelu Empire Carp).

Ptáte se, jaký prut dělený prut na kapry vybrat, abychom za něj nedali půlku výplaty? Pak se rozhodně podívejte na tyto kousky od české značky Zfish. Tyto dělené pruty na kapry nabízí suprové vlastnosti – nadupanou akci, skvělá očka, příjemnou rukojeť, krásný design. A to vše za fakt hodně rozumnou cenu! Takové kaprové děličky v takové kvalitě budete hledat jen těžko…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -