DomůOstatníKomerční článkyNové „rybářské potřeby“ v Praze! Tisíce rybářských produktů za super nízké ceny!

Nové „rybářské potřeby“ v Praze! Tisíce rybářských produktů za super nízké ceny!

- Reklama -

Placená spolupráce: Tradiční rybářská firma Zfishing Sport, která na česko-slovenském trhu působí už 14 let, si připravila pro rybáře luxusní novinku. O co jde? Firma spustila nový e-shop s osobním výdejem, kdy si rybář z Prahy a okolí může svůj balík vyzvednout už do dvou hodin. Tato populární rybářská firma dlouhodobě působí hlavně jako velkoobchod, kdy na rybářský trh dodává oblíbené rybářské produkty pod vlastní značkou Zfish, anebo také dodává další značky NGT, Extra Carp, ASSO nebo MAPSO. Jenže teď to bude jinak!

„Našim cílem je stále nabízet jedinečný servis a okamžitý prodej produktů, kterých máme pravidelné na skladě více než 3500. Všechny tyto produkty si rybáři mohou vybrat na našem novém e-shopu zfish.cz! Myslíme si, že v dnešní době je to jediná možnost, jak uspokojit naše zákazníky, kteří si zvykli na dodání zboží téměř okamžitě“, říká spolumajitel firmy Zfish Slaven Čuk.

VIDEO: „Rybářské potřeby“ v Praze? Tady dostanete vaši objednávku do dvou hodin!

„Během korona krize jsme zjistili, že tento rok bude vůbec největší problém zajistit dostatek zboží, které pak můžeme pohodlně nabízet naším zákazníkům. To se nám naštěstí díky včasným objednávkám daří. A dále zajistit okamžité vyskladnění zboží včetně skvělého záručního a pozáručního servisu. Investovali jsme do nové technologie automatizace vyskladnění tak, že nám trvá vyskladnit objednávku do 10 minut a zákazníci si tak mohou své objednávky ze zfish.cz vyzvednout v rámci osobního odběru v Praze do dvou hodin od uskutečnění objednávky,“ dodává Čuk.

Zákazník u nás najde kompletní sortiment pro milovníky feedru, kaprařiny a přívlače. Naším cílem je nabízet vybavení za rozumnou cenu. Udržet si stále dobré ceny a zároveň kvalitu!

„Momentálně prodáváme kompletní produkty značky Zfish, kde najdete vše od rybářské bižuterie až po skvělé pruty a navijáky. Taky u nás najdete téměř kompletní vybavení od britské značky NGT a veškerou bižuterii od známé značky Extra Carp. Nesmíme zapomenout ani na skvělé vlasce, fluorocarbony od italské značky Asso, anebo rotačky značky Mapso,“ říká šéf marketingu Petr Billy.

„V průběhu roku chceme rozšířit nabídku na našem e-shopu zfish.cz o další známe značky a nabízet online prodej všech našich brandů, včetně Zfish na slovenském trhu,“ dodává Billy.

Tým Zfish

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -