Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Levné lehátko pro rybáře s rozměrnou matrací za super cenu! Nosnost...

Zaujalo nás: Levné lehátko pro rybáře s rozměrnou matrací za super cenu! Nosnost 170 kilo

- Reklama -

Lehátka pro rybáře jsou klíčovou součástí rybářské výbavy. Je to jednoduché: Pokud naše rybářské lehátko nebude dostatečně prostorné a komfortní, pak se rybářská výprava promění na nefalšovaný horor. Aby se rybář u vody pohodlně vyspal, není třeba utrácet půl výplaty. Na rybářském trhu jsou totiž levná lehátka pro rybáře, která nabízí maximální pohodlí. Pojďme se podívat na levná rybářská lehátka, která ale nabízí skvělé vlastnosti. Díky nim se u vody vyspíte jako v bavlnce! Tady jsou…

 

Lehátko pro rybáře Chyť a pusť Thunder 8 leg (taška ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové lehátko pro rybáře, do kterého se okamžitě zamilujete! Tohle levné rybářské lehátko totiž nabízí opravdu hodně zajímavou plochu pro spánek. Rozměry lehátka jsou 210 x 87 centimetrů, což je naprosto dostačující plocha pro pohodlný spánek u vody. A to i pro hodně urostlého rybáře! Nosnost lehátka je 170 kilo, takže i když máte nějaké kilečko navíc, není to žádný problém!

Kromě rozměrů lehátka je zcela zásadní i jeho konstrukce. Toto lehátko pro rybáře Chyť a pusť Thunder 8 leg nabízí osminohou konstrukci. Dejte na nás: Právě tato konstrukce zajišťuje maximální stabilitu i na hodně těžkém terénu (na strmém, na podmočeném). Navíc, ať už si sednete na lehátko kamkoliv, nepřevrhne se. Každá část lehátka je luxusně podepřená, takže maximální stabilita je zajištěna!

K velkému pohodlí při spánku na tomto lehátku přispívá i hutná výplň matrace. Ta je tvořena speciální pěnou o hrubosti 28 mm, což nádherně vyztužuje záda při spánku. Na téhle matraci se spí jako v bavlnce! Tvrdost matrace si pak můžete navolit díky gumovým popruhům ve spodní části. Stačí jen pár okamžiků a nastavíte si tu nejpohodlnější tvrdost matrace pro vás!

Samozřejmostí jsou samostatně nastavitelné nohy, které si rybář může nastavit do libovolné výšky. Výška nohou se pohybuje od 29 do 38 centimetrů, takže rybář si může matraci lehátka vyrovnat i na hodně hrbolatém terénu. Luxusním doplňkem jsou i protiskluzové patky, které rybář ocení na kluzkém a podmočeném terénu. Prostě perfektní!

Pokud hledáte levné rybářské lehátko, které ale nabízí perfektní vlastnosti, určitě se podívejte právě na toto. Obrovská plocha pro spánek, spolehlivá konstrukce a spousta dalších šikovných detailů dělá z tohohle lehátka naprostou „bombu“ na trhu. A co je na tom nejlepší? Cena lehátka je opravdu hodně rozumná!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Lehátko pro rybáře Chyť a pusť Thunder 6 leg (taška ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Menší model lehátka pro rybáře Thunder od Chyť a pusť. Rozměry tohoto lehátka jsou 208 x 80 centimetrů, takže toto lehátko ocení především menší rybáři, anebo je třeba vhodné pro ženy a děti. I toto lehátko nabízí perfektní výplň o tloušťce 27 mm, která zaručuje maximální pohodlí při spánku u vody. Ano, i u tohoto modelu lze libovolně zvolit tvrdost matrace s pomocí gumových popruhů.

Toto lehátko se dodává v šestinohé konstrukci, která je stabilní i na těžkých terénech. Konstrukce je bytelná, takže unese i těžšího rybáře – nosnost je až 150 kilo! K stabilitě lehátka výrazně přispívají i bytelné patky na nosných nohách, které působí protiskluzově. Výhodou u tohoto lehátka je, že je k dostání za ještě nižší cenu než jeho větší „bráška“.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -