Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Luxusní spacák pro rybáře do -20 stupňů Celsia za super...

Zaujalo nás: Luxusní spacák pro rybáře do -20 stupňů Celsia za super nízkou cenu!

- Reklama -

Rybářský spacák je klíčovou součástí rybářské výbavy. Je to jednoduché: V momentě, kdy má rybář k dispozici nekvalitní spací pytel pro rybáře, pak se pobyt u vody mění v hotové peklo! V zimě je rybářovi při spánku chladno, v létě se pak v nekvalitním spacáku potí. Tohle je humus! Proto je rozumné spacák pro rybáře vybírat svědomitě a dbát na detaily. Ale! Kvalitní spacák pro rybáře rozhodně nemusí být jen drahý. To ani náhodou! Dneska si ukážeme kvalitní spací pytel pro rybáře za rozumnou cenu, přitom jeho kvalita je na špičkové úrovni…

 

Rybářský spacák Chyť a pusť Thunder 5 Season

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nenápadný spacák pro rybáře, kterého byste si na první dobrou ani nemuseli všimnout. To by byla ale škoda! Tento rybářský spací pytel od české značky Chyť a pusť totiž nabízí fůru zajímavých vlastnosti, skvělé zpracování a prvotřídní materiály. Čím začít? Jednoznačně rozměry!

Právě ty vás na tomto spacáku zaujmou jako první. Spací pytel pro rybáře Thunder 5 Season má neskutečných 212 centimetrů na délku a 95 čísel na šířku. Takže se do něj vleze i urostlý rybář, kterého nebude nic svírat ani tahat. Rybář se tak může ve spacáku i převalovat. Maximální komfort při spánku je tak stoprocentně zaručený! Luxus!

Uvnitř spacáku naleznete na dotek příjemný microfleece, který je nádherně hřejivý, ale který zároveň dobře odvádí přebytečnou vlhkost. Díky tomu je tak uvnitř spacáku krásné sucho, takže i teplo. Tento spacák nabízí obrovský tepelný komfort i v hodně mrazivém počasí. Tepelný komfort je do -13 stupňů Celsia, extrém je do -20 stupňů Celsia. Tento obrovský tepelný komfort zajišťuje duté vlákno, které patří k TOP izolátorům! Tyto vlastnosti spacáku Thunder 5 Season tak zajišťují to, že rybář bude v nádherném teple i v hodně velké zimě.

Na tomto spacáku milujeme i jeho povrchovou odolnost. Na povrchu spacího pytle naleznete nešustící materiál, který je nepromokavý. Takže i když na spacák třeba kape voda ze střechy bivaku, uvnitř to prostě neucítíte. Velkou předností je samozřejmě i prodyšnost tohoto materiálů, což zase výrazně přispívá k tomu, aby se zevnitř spacáku odváděla přebytečná vlhkost.

Tento rybářský spací pytel nabízí i celou řadu chytrých drobností, které ocení každý rybář. Uvnitř spacáku například naleznete praktickou kapsu na zip, která je vhodná například pro uložení mobilního telefonu. Velkou předností je odnímatelný polštářek, který krásně vyztužuje krční páteř, takže rybář je při spánku v maximálním pohodlí a ráno není „rozlámaný“. A dalším plusem je pak středový popruh, díky kterému připevníte spacák k lehátku, takže ten nespadne na zem. Dalšími fixačními prvky jsou převleky u hlavy a nohou, díky kterým spacák připevníte k lehátku.

Pokud hledáte levný spacák pro rybáře, ve kterém se ale bude krásně spát za každých podmínek, pak se podívejte právě na tento od české značky Chyť a pusť. Tento spacák nabízí opravdu skvělé vlastnosti, které při pobytu u vody opravdu oceníte. A hlavně: Tento spacák je dostupný za fakt luxusní peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný camping pro rybáře od české značky Chyť a pusť!

Česká značka Chyť a pusť na rybářský trh dodává i super levný rybářský camping. Jasnou jedničkou v oblíbenosti je super praktické a levné brolly, ke kterému rybáři navíc dostanou i stolek ZDARMA. Pokud lpíte na větším prostoru, pak si můžete vybrat i prostornější bivak, který je velmi vhodný na delší výpravy. Pokud hledáte levný, ale kvalitní camping pro rybáře, pak se podívejte na produkty od Chyť a pusť. Tady seženete hodně muziky za opravdu málo peněz…

Levný camping pro rybáře si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -