skingbranding-banner

Zaujalo nás! Nadupané maskáčové brolly za pár korun! A se stolkem ZDARMA!


Někteří rybáři nedají na přístřešky typu brolly dopustit. A ono se není čemu divit! Právě rybářské brolly patří k velice populárním přístřeškům při krátkodobějších vycházkách. Důvod je jasný: Díky praktické konstrukci tento přístřešek postavíte během několika málo okamžiků. Vše je neuvěřitelně jednoduché a velmi rychlé. Přitom brolly nabízí dostatek prostoru, takže pobyt u vody je maximálně komfortní. My osobně máme nejvíce v oblibě maskáčová brolly, která jsou opravdu krásná! Pojďme se na jedno takové podívat zblízka…

 

Brolly Giants Fishing Umbrella Exclusive Camo 60 (+ stolek ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární brolly od české firmy Giants Fishing, které patří k těm nejprodávanějším na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Toto brolly totiž nabízí celou řadu důležitých předností. Zaprvé: Prostor! Brolly je 250 čísel dlouhé a 260 centimetrů široké. Takže nabízí dostatek prostoru i pro rozměrnější lehátko s nějakou nutnou batožinou, kterou je nutné mít po ruce.

Další předností je konstrukce. Ta je velice jednoduchá, přitom neuvěřitelně stabilní. Díky konstrukci toto brolly velice rychle postavíte a zase sbalíte, proto je vhodné například i pro nocování u vody přes jednu noc. Transportní rozměry jsou 177 x 12 x 15 centimetrů, takže tento přístřešek se nepronese!

Ke stabilitě tohoto brolly od firmy Giants Fishing výrazně přispívají i podpěrné tyče, které jsou důležité například při větrnějším počasí. Příjemnou konstrukční vychytávkou je přední panel nad vchodem, který výrazně napomáhá chránit vchod brolly při dešti. Luxus!

A nesmíme zapomenout ani na odolný plášť s 5 000 mm vodního sloupce! Tenhle plášť vydrží i velmi silný déšť, anebo sněžení u vody. Takže rybář je neustále v suchu. Super! K vysoké voděodolností přispívají i podlepené švy. Toto provedení brolly od české firmy Giants Fishing má nádherný maskáčový vzor, který z našeho subjektivního pohledu je velice povedený! Velký palec nahoru! Moc se nám to líbí!

Velice důležitým „detailem“ je cirkulace vzduchu v brolly. V přední části je vchod s dvěma velkými okny, kterými proudí dovnitř brolly dostatek čerstvého vzduchu. Ideální cirkulaci a odvádění přebytečné vlhkosti zajišťují ještě dvě menší okna v zadní části. Díky tomu tak uvnitř brolly není nepříjemná vlhkost. Paráda!

Toto brolly od české firmy Giants Fishing se nám opravdu moc líbí! Konstrukce je jednoduchá, lehká, přitom velice stabilní. Brolly velice rychle postavíte a sbalíte, proto je vhodné i na krátké výpravy k vodě. A velkým plusem je plášť – kromě luxusního maskáčového provedení je velice důležitá i jeho odolnost. Za tohle brolly jednoznačně palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný camping Giants Fishing nejvýhodněji na Chyť a pusť!

Camping pro rybáře od české firmy Giants Fishing patří k nejpopulárnějším na česko-slovenském trhu! Ať už hledáte nový bivak, brolly, deštník s bočnicemi, lehátko, křeslo nebo třeba spacák, určitě se podívejte na produkty od této renomované firmy! Giants Fishing nabízí skvělé vybavení pro rybáře za hodně rozumné ceny!

Camping pro rybáře Giants Fishing si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Levný rybářský přístřešek, který postavíte za pár vteřin! Ideální na krátké vycházky do deště

admin | přečteno: 342x | 8.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářské přístřešky patří k velmi oblíbeným parťákům do hodně deštivého nebo …

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 8284x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4962x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.