skingbranding-banner

Vyprodáno! Firma LK Baits nestíhá vyrábět boilies s holubím trusem! Špatná reklama taky reklama?


V posledních týdnech tady nebylo boilies, které by zvedlo tak obrovskou diskusní vlnu. O jaké kuličky jde? O boilies LK Baits Peperin, které obsahují holubí trus. A právě tato složka rozjela velkou diskuzi mezi rybáři. „Není to už přehnané?“ ptali se někteří. Na boilies se rázem snesla velká kritika. Nic ale na tom nemění fakt, že mezi rybáři je o tyto kuličky enormní zájem. Výrobce jednoduše nestíhá boilies vyrábět! A firma LK Baits nakonec musela vydat „omluvu“, protože na některé rybáře se pořád ještě nedostalo…

Na Facebooku LK Baits se píše:

Vážení zákazníci, jsme zasypáni dotazy ohledně Peperinu. Omlouváme se, ale samotná výroba Peperinu je vemi časově náročná. Veškeré dávky, které jsme byli schopni vyrobit, byly okamžitě vyprodány, tzn. že Peperin nebyl ještě distribuován v dostatečném množství ani do Vašich oblíbených prodejen.

Na první prodejny se Peperin bude distribuovat v příštím týdnu. Na našem eshopu bude Peperin zobrazen zítra a objednávky budeme distribuovat podle posloupnosti Vašich objednávek (může zpočátku trvat více dní). Děkujeme Vám moc za Váš zájem a věřte, že děláme vše, co je v našich silách.

Zítra (28. 3. 2019) od 20:00 – 22:00 proběhne zde na Facebooku LK Baits CARP TALK s Lukášem Krásou, kde se Vám bude snažit zodpovědět Vaše dotazy nejen ohledně Peperinu.

 

LK Baits Peperin: První výsledky vypadají nadějně!

A zdá se, že boilies LK Baits Peperin chutná i velkým kaprům. Například na webu LK Baits se před několika dny objevilo povídání od rybáře, který dokázal na kuličku s holubím trusem ulovit kapra přes 20 kilo váhy…

Byl ukrutný a velmi chladný vítr a ryby nebyly tak aktivní. Vlastně jsem neměl jediný záběr. To počasí bylo fakt strašidelné a plánoval jsem se vrátit domů. Jenže na levém prutu se mi přihnula špička. Šel jsem se podívat a popřípadě vyčistit vlasec od spadaných větviček. Když jsem vyplétal vlasec z větví, rozjel se mi v dlaních. Ryba! Pomalu táhla a držela se u dna. Bylo mi jasné, že to už nebude žádný násaďáček. V podběráku se mi po chvilce objevilo obří tělo a já byl štěstím bez sebe.

Čistá váha ukázala 21 kg a Peperin si připsal body, ale také prohloubil mou důvěru. Přeji všem rybářům mnoho úspěchů.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

Nové články v rubrice

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 6635x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 6834x | 23.02.2021 | 5 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Ztratí rybáři oblíbené revíry? Obce toho mají dost! Nepořádek od rybářů působí komplikace

admin | přečteno: 7241x | 22.02.2021 | 17 komentářů

V minulém týdnu se magazín InRybar.cz zabýval situací na Slezské Hartě, …

Komentáře

  • Nebo to touhle formou pozastavili a čekají jak dopadne situace…dávalo by to marketingově větší smysl fiktivně tvrdit vyprodáno než že pozastavuje výrobu páč možná přestřelili se složením 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.