DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Nejlevnější přístřešek pro rybáře na trhu? Luxusní na krátké vycházky...

Zaujalo nás: Nejlevnější přístřešek pro rybáře na trhu? Luxusní na krátké vycházky k vodě

- Reklama -

Přístřešky pro rybáře patří k velmi populárním „parťákům“ do deštivého počasí, které mnohdy doprovází (nejen) jarní část rybářské sezóny. Rybářské přístřešky totiž oproti deštníkům pro rybáře nabízí mnohem přívětivější transportní rozměry, a také například vhodnější konstrukci do větrného počasí. Do přístřešku pro rybáře se fakt rychle zamilujete, protože to je velmi praktický pomocník. Jaký rybářský přístřešek ale vybrat? Podívejte se na například na tento levný přístřešek pro rybáře, který patří k nejlevnějším na trhu. Ale přitom nabízí hodně zajímavé vlastnosti…

 

Přístřešek pro rybáře TFG Force 8 Rapid Day Shelter

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový rybářský přístřešek za super nízkou cenu, na kterém každý rybář ocení hned několik předností. Jaké třeba? Například jednoduchou konstrukci, díky které tento přístřešek postavíte u vody během pár okamžiků. Takže i když už bude deštivé počasí „za rohem“, tak přesto si velmi rychle postavíte bezpečný úkryt u vody, díky kterému budete v suchu. Konstrukce je tvořena pevnými laminátovými tyčemi, které se vyznačují obrovskou pevností, ale velmi nízkou váhou. Super!

Velkým plusem tohoto přístřešku je i to, že nabízí velký prostor pod střechou. Délka přístřešku je 275 čísel, jeho šířka pak činí 155 centimetrů a výška je 148 centimetrů. Pod střechu se tak vlezou až dva rybáři. Pochopitelně, větší komfort bude mít jeden rybář na křesílku, který si může pod střechu přístřešku naskládat i rybářkou taškovinu, kterou je nutné mít po ruce (výrobce udává, že přístřešek je pro 1 osobu).

VIDEO: Levný přístřešek pro rybáře TFG za super nízkou cenu!

Hodně velkým zpestřením na tomto přístřešku pro rybáře v této cenové relaci je zadní větrací panel. To u takto levných rybářských „obydlí“ prostě nemusí být pravidlem, ovšem u tohoto přístřešku od firmy TFG větrací panel naleznete. Díky tomu tak lze v přístřešku pohodlně sedět i během horkých letních dní, protože pod střechou pofukuje příjemný průvan. Tohle výrazným způsobem napomáhá k maximálnímu komfortu u vody. Luxus!

Co se týče použitého pláště, tak ten je vyroben z prvotřídního nylonu. Jedná se o materiál, který je voděodolný, takže rybář má jistotu, že pod střechou přístřešku zůstane v suchu i během hodně silného slejváku u vody. Za tohle velký palec nahoru! Obrovskou předností je i docela rychlé schnutí tohoto materiálu, takže přístřešek není „neustále vlhký“. Paráda!

Pokud si právě kladete tu otázku, jaký přístřešek na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od značky TFG. Tento levný přístřešek pro rybáře nabízí jednoduchou, ale bytelnou konstrukci, odolný plášť a velký prostor pod střechou. Díky tomu je tak tento přístřešek tím nejlepším parťákem při krátkodobém chytání, které trvá třeba jen několik hodin. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské přístřešky nejlevněji na PARYS!

Hledáte jiný typ přístřešku pro rybáře, a třeba i od jiné značky? Pak se podívejte na bohatou nabídku přístřešku na rybářském e-shopu PARYS, kde naleznete ta nejlevnější rybářská „obydlí“ za super nízké ceny. Vybírat si můžete z celé řady modelů od nejrůznějších firem z Česka, anebo ze zahraničí. Stačí si jen vybrat!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné přístřešky pro rybáře za super nízké ceny! Vyberte si!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -