Domů Akční nabídka Zaujalo nás! Nejlevnější stojan na pruty na trhu? Tenhle stojí jen 800...

Zaujalo nás! Nejlevnější stojan na pruty na trhu? Tenhle stojí jen 800 korun!

- Reklama -

Stojan na pruty patří k příjemným parťákům při rybaření. Právě stojan na pruty totiž bezpečně drží naše udice a to i na hodně těžkém terénu. Například na revírech, kde je kamenitý, štěrkovitý, anebo betonový břeh stojan na pruty oceníme nejvíce. Ale také například na revírech, kde je tvrdé jílovité dno, anebo kde je hodně kořenů. Tady všude se stojan na pruty hodí, protože máme jistotu, že naše udice budou v bezpečí. Dnešní trh nabízí i levné stojany na pruty, které jsou k dostání za luxusní peníze. Jeden takový stojan na pruty jsme pro vás našli…

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejlevnějších stojanů na pruty od českého výrobce Giants Fishing. I když je tento stojan na pruty opravdu hodně levný, tak nabízí perfektní vlastnosti. Zaprvé: Stojan má oblíbenou jednoduchou konstrukci, která se velice rychle skládá, ale která je velmi stabilní. Díky tomu tak můžete stojan pevně „ukotvit“ i na hodně těžkém terénu. A vaše pruty budou v bezpečí! K stabilitě stojanu přispívají i ostré hroty na koncích nohou, které lze bez problémů zabodnout i do tvrdého terénu.

Dalším velice oblíbeným plusem je to, že hrazdy ze stojanu lze vyndat – jde to velice jednoduše, a to díky rychloupínacím zámkům – a hrazdy na pruty můžete samostatně zapíchnout do břehu. Tohle je hodně příjemné zejména v tu chvíli, kdy chodíme jen na pár hodin a nechceme se tahat se zbytečnou zátěží. Paráda!

Na tomto stojanu máme v oblibě také to, že nabízí místo pro 3 udice. U takto levných stojanů to nebývá zvykem. Pokud jezdíte na svazové vody, kde se může rybařit jen na 2 pruty, pak místo na třetí prut můžete využít pro opření podběráku, který tak budete mít pořád při ruce. Luxus!

Stojan lze pochopitelně nastavit do nejrůznějších poloh. Výšku stojanu si můžete nastavit od 37 do 50 centimetrů, jeho délku pak od 83 do 128 centimetrů. Takže stojan lze přizpůsobit nejrůznějšímu terénu, který je u vody. Šířka hrazd je 50 čísel. Tato široká škála nastavení je velice příjemná!

Tento stojan na pruty od české firmy Giants Fishing je k dostání za naprosto libovou cenu! Ani ne za 1000 korun dostanete parádní stojan na pruty, který nabízí vysokou stabilitu, nízkou váhu, anebo široké rozpětí „poloh“. Za nás je tohle hodně příjemné překvapení!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojany na pruty Giants Fishing

Chcete si obstarat jiný typ stojanu? Pak se podívejte na nabídku od firmy Giants Fishing. Právě tato firma nabízí ještě další modely, které splňují ta nejpřísnější kritéria, a které nabízí TOP vlastnosti u vody. A vše za super ceny!

Na levné stojany na pruty od Giants Fishing se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -