DomůAkční nabídkaZaujalo nás! Obrovské rybářské lehátko za rozumnou cenu! Maximální pohodlí u vody!

Zaujalo nás! Obrovské rybářské lehátko za rozumnou cenu! Maximální pohodlí u vody!

- Reklama -

Rybářské lehátko pro rybáře je nedílnou součástí výbavy při delších výpravách k vodě. Jednoduše řešeno: Rybářské lehátko nabízí velký komfort, který je při spaní u vody zapotřebí, aby si rybář maximálně odpočinul. Výhody rybářského lehátka každý rybář pocítí zejména při delších výpravách, kdy je pohodlný spánek nutností. V současné nabídce rybářského trhu není jednoduché si vybrat. Po jakém lehátku tedy sáhnout? Máme tip! Co vyzkoušet obrovské lehátko pro rybáře od české firmy Giants Fishing? Do téhle rybářské postele se zamilujete!

Ještě k tomu spánku u vody: Někteří rybáři spí u vody na karimatce nebo nafukovacím lehátku. Proti gustu žádný dišputát! Ono takhle spát jde, ovšem po několika dnech na podobné „posteli“ se začnou ozývat záda. A pokud je chladno, tak i ledviny. A rázem je zle! Proto je skutečně rozumné investovat nějaké peníze do kvalitního lehátka, které je komfortní jak pro páteř, tak i ledviny rybáře. Tohle rozhodně nepodceňujte. Jaké lehátko tedy vybrat?

 

Rybářské lehátko Giants Fishing Bedchair Flat Fleece Camo XXL 8Leg

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové rybářské lehátko pro rybáře od českého výrobce Giants Fishing. Toto lehátko každého rybáře ihned zaujme především svými rozměry. Lehátko na délku měří 220 centimetrů, na šířku pak 98 centimetrů. To je pořádná plocha pro pohodlný spánek! I urostlý rybář má tak naprostý komfort, kdy ho nikde nic netlačí ani nesvírá. Tak velká matrace je jistě velkou výhodou! Další obrovskou výhodou je obrovská nosnost – lehátko unese až 130 kilo!

Na tomto lehátku doslova milujeme jeho jednoduchou, ale bytelnou a stabilní konstrukci. Když se na lehátko podíváte zespoda, tak nenajdete žádné přebytečné součástí pro vyšší nosnost. Ne! Jen klasická, osminohá konstrukce. A právě 8 teleskopických nohou nabízí maximální stabilitu jak při spánku, tak ale například i při sezení. Ať už si sednete z jakékoliv strany, lehátko se nepřevrhne. Luxus! Nohy jsou vybaveny bytelnými koncovkami, které skvěle drží na (téměř) jakémkoliv povrchu.

Další věcí, kterou na tomto lehátku velmi ceníme, je matrace. Ta je vyrobena z kvalitního materiálu, který je perfektně izolační, takže vaše záda (ledviny) jsou chráněna před nepříjemným chladem. Ten je pořádně nebezpečný! Teplo je základ komfortu a pohodlí! Pamatujte na to!

Toto lehátko o české firmy Giants Fishing je velký skvost! Nabízí opravdu perfektní vlastnosti – obrovskou matraci, teplou matraci, skvělou stabilitu, jednoduchou konstrukci, nízkou váhu a mnoho dalšího. A přitom cena tohoto lehátka je fakt rozumná! Vezměte jed na to, že u jiných výrobců by podobná postel stála o 2000, možná 3000 korun více. Giants Fishing s tímto lehátkem boduje! Doporučujeme!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Camping Giants Fishing nejlevněji na PARYS.cz!

Populární camping pro rybáře je k dostání na rybářském e-shopu PARYS za super nízké ceny! Hledáte kvalitní bivak, brolly, lehátko, křeslo nebo třeba spacák pro rybáře za rozumné peníze? Pak rozhodně mrkněte na produkty Giants Fishing! Toto vybavení pro rybáře od české firmy je populární díky vysoké kvalitě za rozumnou cenu! Doporučujeme!!!

Camping pro rybáře Giants Fishing si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -